10 Şubat 2011 Perşembe

Siber Saldırıya Uğramadan, Şehir Şehir İndirimlerini Takip Etmeye Ne Dersiniz?

Photobucket
Bloğumu ilk açtığım günlerde bahsetmiştim teknoloji gelişiyor, çağ atlıyoruz ama biz nedense o çağa geriye atlayarak batırıyoruz.Siber saldırı hayatımızın her yerinde.Telefon numaralarının havuzlanıp satıldığı bir ülkede, mail adreslerinin forwad başlığı altında istismar edildiği Türkiye teknolojiksizliği çağındayız malesef! Lakin güzel şeyler de olmuyor değil. Markalar site açmak yerine bu işleri bilir kişilere paslıyor, kurumsal, sağlam, doğru yolda ilerliyor.Tek tek indirim, tanıtım siteleri yerine, bunlardan gelen mail çöplüğü kargaşası yerine daha pratik güvenilir çözümlerde sunulmakta.En son bir markanın çakma sitesi kazığını yediğimde net üzeri alıveriş ilgim sonladı.Güvenim kalmadı.Sitede nakit ve kredi kartı seçeneklerinde 4tl fazla ödeyerek kargo sistemli nakit seçeneğini tercih etmiş ve nedense artık ürün birden ellerinde kalmayıvermişti.Hatta günler sonra bildirdikleri halde sitelerinde ürünü göstermeye devam etmektelerdi.Düşündüm o gün mail, TC no, telefon versem başıma neler gelebilirdi bir de buna kredi kartı no...Allah muhafaza! İşte bu durumdan sonra anladım ki kurumsal, teşekkürü de şikayeti de açıkça yapabileceğimiz, yanlışı göze alamayacak sitelerle irtibatta olunmalı.

Mail baskısına uğramadan, şehir şehir, hangi markanın hangi ürün yelpazesinde hangi sınırlı günlerde indirim var, nasıl ulaşılabilir, nasıl gidilir diye merak ediyorsanız size ŞEHİR FIRSATLARI sitesini öneririm. Siteye ulaşmak için Tık Tık!
Şehir fırsatları indirimlerini facebooktan takip etmek için
TIK TIK!

Siteyi yakından takip eden bir dosttan siteyi anlatmanı istesem ne yazardın dedim ve böyle bir maille karşılaştım. İşte siteden memnun bir arkadaşın kaleminden anlatım:
Fırsat hayranları için bir müjde! Türkiye'deki fırsat siteleri gittikçe artıyor ve o kadar çok site tanıyorumki hangisine bakacağımı şaşırıyorum! Teklifler o kadar harika oluryorki, sanıyorum bu grup alışveriş yönteminden vaz geçemicem! Ama her gün saatlerce ayrı ayrı siteleri incelemek ve mail kutumu kontrol etmekten yoruldum! Bunun başka bir yolu yokmu acaba diye düşündüm?

Tabiki var! Indirimlr – kategorilere göre sırlanmış, tüm fırsatların bir arada olan, interaktif ve kolay kullanımlı bir platform hazırladı.
Kimin senin için en iyi teklifleri sunduğunu karar vermen için, tüm fırsat sitelerini, Alexa Rank puanlarını ve şehirlerin sayılarını bir listede sunuyor. Ayrıca, seçeneğini daha da kolaylaştırman için, siteler hakkında kendi yorumlarını açıklaman mümkündür. Böylece Indirimlr ile boş zamanlarını organize etmen daha kolay ve çabuk olaçak ve eğlenme faktörün yükselir!

Sende bu harika teklifleri koylaca görmek ve almak istiyorsan eğer, buradan Indirimlr'e mutlaka üye olmalısın!

Tarih84

2 yorum:

LULU'S S. dedi ki...

halens.com da aynısını banada yaptılar

tarih84 dedi ki...

LULU'S S.: valla isim vermeyecektim ama missit'te yaptılar.Hala şüphelerim var neyseki kimlik bilgilerimi vermemiştim.