6 Şubat 2011 Pazar

Hyun Bin Leopard Shirt :) & Come Rain Come Shine Basın Tanıtımı

Photobucket
Malumunuz final haftasındayım, sabahlara kadar uykusuz, ders çalışan inek öğrenci modundan azıcık sevap edinip göz banyosu yapmak adına sabaha karşı Güney Kore kanallarını tararken ''Come rain, come shine'' filminin basın tanıtımına denk geldim.Gözümün görmeyesice kızı gördüm irkildim.Ama Hyun Bin gördüm eridim:) Derken oda ne amanııın Hyun Bin'in vahşi, hırpani leopar gömleği gözümü tırmaladı.Yakışmış kerataya o da ayrı:) Korelileri bir kere daha cesaretlerinden ötürü takdir ediyorum.Adamlar o kadar cesur ki kim ne der ne olur düşünmeden giyinebilmekteler.Fatih Ürek aklıma gelmedi değil hatta uzaklara uçma kuşum diyerek de Kuşum Aydın'ı da andım hani=) Siz beni kesmeden asıl konuya gelmeli.Moda konusunda show kısmında defilelerde uçlara gidilir gerçekte daha yumuşak giyilir ama Koreliler ne ise öyle giymeyi tercih edip podyumda gibi başı dik durdukları için ayrıca takdir ediyorum.

Givenchy Spring 2011 collection , Hyun Bin iyi hoş da mendil cebine neden siyah tükenmez kalem koydun hala anlayamamaktayım. Hatırlarsanız Secret Garden'da da renkli keçeli kalemler vardı!
Photobucket
Im Soo Jung Valentino , Kızım seni zaten sevmem cesaretsiz hatun seni, içine astar yaptırmış canım kııyafetin:)) Madem giyemiceksin ne işin var o tasarımın içinde cıx...
Photobucket
BU FOTOĞRAFA DİKKAT!!!!
Photobucket
Züğürt ağa filmi yeniden can bulmuş sanki:) Hatırlarsınız ağanın babası aynı oppamız gibi elini kulağının arkasına götürüp ben karı isterem diyordu:)) Adam askere gitmeden önce öyle çok koşturuyor ki bazı şeylere aç kalmış, sevdiceğine bir imada mı bulunuyor medya aracılığıyla ne bilemedim şimdi:))
Tarih84

36 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Alemsin ya adamlar modayı yakından takip ediyor. O kız o tahta göğüslerele giyemez ki o elbiseyi zaten. Kıyafet güzel hadi fena da durmamış diyeyim ama ı -ıhhh. Kaybolsun gözümün önünden. Binieeeeee çok tatlısın ne diyebilirim ki :D Züğürt ağa benzetmesi de bilemiyorum yani nereden bu adamın sevgilisi askere gidcek yakında ben olsam düşmezdim yakasından :)

ஐ๑LeiThYcAt๑ஐ dedi ki...

eneeemmmm sen izmirdesin :D egede okuyorsun sanırım :D çok sevindirik oldum ben şimdi :)

bu arada senin bu sevmediğin cesaretsin hatun yüzünden bir çok filmi izlemişliğim vardır. :D

sarang dedi ki...

Güzel yazı olmuş,sevgilisine senin vasıtanla gönderme yapması da hoştu hani :p
Askere gitme kuşum,gidersen eğer yorulursun :) aydın misali ama gülüşü çok tatlı.. Koreli oppalar giyim konusunda çok cesur gerçekten Min Hoo oppamın kırmızı çizgili dar paça bir pantolonu vardı ki evlere e
şenlik :p
Bu arada hatuna yaptığın gönderme de süper ama cesaret işi o kıyafeti giyebilmek :)
Yazını çok beğendim" madem moda zamanı ve modada puanlar hava da uçuşur o zaman 10 üzerinden 9.5 veriyorum sana ;)" Ellerine yüreğine sağlık :)

tarih84 dedi ki...

Joey Potter:kızım artıkım tahta göğüslere de çare var yapıştırsaydı iki tane tavuk göğsü dolgu, asyadan öğrendi dünya bu işleri.Valla böyle sevgili asker öncesi ve asker dönemi düşülmez yakasından:))

ஐ๑LeiThYcAt๑ஐ:CBÜ mezunuyum ve şimdi adnan mendereste yüksek yapıyorum.ama ege kardeş üniversitemizdi.izmirliyim bak o doğru:)valla bu kızı hiç sevemedim o nedenle bişi demiyim oppa yarası var içimizde ondan:))

sarang:ayy sağolasın teşekkür ederim bu yazının anında ilgi görmesi şaşırttı beni.eğer yazmasaydım içimde kalırdı sizlerde görün istedim.

scarlet dedi ki...

ya hyun bin iskeletor gibi görünüyo kıyafet berbat suratta kız gibi bin ton makyaj! im soo jung herzamanki gibi çok zarif güzel ve masum ama siz hyun binin su tipini övüp im soo jungı kötülüyosunuz! bu nasıl bir kısançlık ayol işte bu yüzden bu kızı daha çok seviyorum herkezde aynı masal sevmem neden işte öyle!:)) içten ıyy cok güzel yine!!hahaha biz seni seviyoruz melegim her zaman böyle kal yanındayız girl power!!:)

tarih84 dedi ki...

scarlet: Allah iyiliğini versin emi:) valla benimki kişisel bir hasetlik doğrusu.Kızı gerçekten beğenmiyorum bu doğru ama gıdık gitmemin endeni oppasal bir mevzu.Son ye jın deseler tamam derim ama bu kzıa olan ilgiyi algılayamamaktayım.oppaların bu kızı ilah gibi lanse etmesi açısından.yani kişisel kıskançlık işte:)

tarih84 dedi ki...

scarlet: ayrıca şunu belirtmeliyim hyun bin secret garden dizisindeki karakteri için bu kadar zayıfladı.normalde yapılı kaslı bir opapdır.dizi yeni bitti zayıflığı normal.askerde toparlar artık.

scarlet dedi ki...

yahu tarih84 biz senle su im soo jung konusunda ne hiç orta yolu bulamıyoruz:) söz söyliycem senin oppalardan biriyle olmasın!:) zaten 10 senedir bir kişiyle bile elele görünmedi bebek gibi kız kesin vardır hayatında biride ilerde bu kişi sıradan halktan biri çıkarsa hiç şaşmam! bırak sevsinler plotanic takılsınlar!kendi halinde bir kız senin ki fettan birine denk gelirse o zaman kork! bunun yanında hyun'u severim ama butun kore siteleri bile onun bu tipiyle dalga geçiyor! o nasıl bir gömlek ya ye benı kaplanım!:)yakın resimlerde de görünüyor dudakta ruj var! valla!:)hani benim bi sevemediğim hatun bunun kız arkadaşı olmasa diycem yol iyi yol değil!:)

Joey Potter dedi ki...

Scarlet bizim kızı sevmememizin nedeni çok açık ki. Söylemekten de çekinmiyoruz ha ha ha. Kore'nin bütün yakışıklılarıyla film-dizi-reklam filmi falan çekmiştir bu kız. Bütün bunlardan önce MİSA da izlediğimde ben de çok sevmiştim ama artık ı-ıhh :D :D Daha güzelleri var Korede aynen So Ye Jin zerafet desen onda güzellik desen onda yetenek desen onda :D :D GO HOME IM :D Kıskanıyoruz var mı ötesi ha ha ha :D

tarih84 dedi ki...

scarlet: senin şu masumane yorumlarına kopuyorum, çok tatlısın ya:) bu devirde platonik takılmamı kalmış.insan birini sevince melaikeleştiriyor.bak benim oppamıda ben neredeyse rahip gibi göresim geliyor ama nerdeee...hyun bin severim ama sadece severim benim tek oppam vardır.dalga konusu geçilmişse bu sefer azıcık hak ediyor.secret garden ile başladı adam daha önce taşfırın takılıyordu.

Joey Potter: yürübe kuzum hobbaaaa... =)

scarlet dedi ki...

so ye jini bende severim ama yani göz var nizam var tabi ki ISJ daha güzel geçen okudum korede son 20 günde 629 kişi estetik yaptırmış (çüş diyorum buun yanında!) hastaların 302'si lee yu ri 289'u im soo jung'a benzetin demişler! asya gibi bir yerde boyle kocaman gözlü kalın dudaklı top elmacık kemikli kadın arasan bulamazsın (bizim kız dışında) ve ben bir kız olmama ragmen acıkça soyleyeblirim ki bu kadar alımlı ve zarif bir tip hiç görmedim bunlarda! ya bide ne olur yetenek konusunda hep aynı tipleri oynayan tek tip dizi oyuncularıyla karsılaştırmayın bu kız kadar bukalemun gibi aman çirkin görünürmüyüm diye tasa yapmadan her role giren yok inanılmaz bir yetenek!o yuzden hep onu seciyorlar butun korede bi bu kızı gercekten takdir ediyorum ay neyse ben nedesem boş bu kızın artıları arttıkça size tasıması agır geliyor!:)neyse bir asyalı buyugumuz ne demiş? im soo jung fighting!!:)))

scarlet dedi ki...

ha kızlar bunun yanında film berlin film festivalinde yarışıyor bu ay altın ayınında en buyuk adaylarındanmış sonrada canne gidiyorlar buyuk ıhtımalle eger kazanırlarsa im soo jungın elinde soyle altın ayıyla bir resmini göndericem sana ama söz ver altına "yeter artık ama çıldırıcam... "ile başlıyan uzun bir yazı istiyorum senden!:) bende gelip ohh canıma deysin yaparım! senin su güzel buloğunda iki çıtlatmış oluruz yine:)

tarih84 dedi ki...

scarlet: yeterki alsın ayıpsın, başarıyı her zaman taçlandırırm ben:) seni de bol bol anarım:) bloğumu beğenmene çok sevindim, sağolasın.aslında benim amerikan sinemasında da anlamlandıramadığım kişiler var nasıl bu noktada ve bu beyenide diye bu kıza özel değil ama bu kıza özel ekstradan bir hasetliğim var ayrı:) estteik konusunda haklısın kim ki dukta estteğin asya boyutunun trajedisini anlatmıştı bir filmde.ve bu kızın aranan güzellik modeli olduğunu duymuştum.ben de lee seo jıncıyım işte napalım öyle sevmişim.gel bloğa bolca kaynatalım:)

scarlet dedi ki...

gelirim tabi çok güzel bir blog cıvıl cıvıl birçoğu gibi tek bir konuya saplanmayıp hayata dair herşeyden bahsediyosun! sev sevme senin bilicegin bişey tabi ama karşı düşünceleri savunanlarla da gayet düzeyli tartışıp fikir alışverişi yapıyosun iyi bir bloggersın yanı! ya bunun yanında bende bir blogmu açsam im soo jungdan entriler girsem arada yada işi manyaga bağlamış küçük kore fanları gibi fan sitesimi kursam? :)ay yok delirme! usersın sen user kal!:)kendimden geçtim yine pardon:) neyse kutluyorum seni şeker benım kıza taksan bile senın gibiler taksın ben razıyım:)

La Fea dedi ki...

Ya Gong Yoo dan uzak dursun bütün ödülleri toplasın ben de övgüler yağdırayım :) Objektif bakarsak evet Asyaya göre farklı bir tip. Ama bukelemun gibi görmüyorum. Neyse uzatmayayım ben. Elbette sevmeyeni kadar seveni de olacak. Saygı duymak lazım :)Şirin bir kızımız. Ama ben de en çok Hyun Bin sevgilisi olan kadına benzemek istiyor Koreli kadınlar diye okumuştum kızın adını yazamadım şimdi.Son Kyo gibi bir şey işte o kız. Ama Im da işte dolgun dudaklı büyük gözlü anime karakterleri gibi ilgi çekiyor. İnşallah hayatında biri vardır ve o kişi bizim Oppalardan biri değildir :D O zaman ölümüne kanka olabiliriz kendisiyle. :) :) :)

tarih84 dedi ki...

scarlet: blog gerçekten deşarj işi, sınırı konuyu alacağın tavrı senin belirlediğin bir nevi köyün.blogda tema işi yapanlara helal diyorum, bir alana odaklanmak ve bir nevi kendi görevin gibi iş yazı peşinde olmak da ayrı bir özveri işi. blog yorumculuğundan bloggerlığa uzanan bir hikaye benimkisi, seviyorum ve sana da blog açmanı tavsiye ederim:))

La Fea: kuzum aynen öle kızın başkası ile aşkı olsun baş tacım olur:)) ama yok ben yine de pek sevemezdim sanırsam, başarılı istenen biri ki bu kadar ilgi gösteriliyor.beğendiğim tek yönü ise oyunculuğunda sınırı yok, kalıplara takılmıyor.oyuncunun sınırı zaten olmamalı. oppa konusuna gelirsek erkeğin boşu olmaz illa vardır hayatlarında biri bilemediğimiz hayatlarının kara kutusu işte ahh ahhh

tarih84 dedi ki...

Tijen AKTAY: merhabalar, bloğuma hoş geldiniz, teklifiniz çokı sevindirdi:) Kişisel mailimden cevap yazdım ama bana ulşamka istediğinizde blog mailimden her zman ulaşabilirisiniz.

pudratozu@gmail.com

Mutlu günler dilerim:)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Canim sayende su uzak dogu kültürüm geliscek vallahi=)
Harbi ol canimi ye senin gibi insanlari cok seviyorum canim benim=)

tarih84 dedi ki...

STİL DİREKTÖRÜ: fıstığım sağolasın, ben de seni çook seviyorum:) özelimi özeline katan düşünceli arkadaşım benim:) uzak doğuya gün geçtikçe daha çok bağlanıyorum doğrusu.

scarlet dedi ki...

yahuu la fea bende bu kızı başka birileriyle yakıştırıyorum ama ben su mantığı çözemedim sizde sizin oppalardan biriyle yada değil ne fark eder! bu oppalar dünyanın obür ucundaki ünlüler sizle olamıyacagı kesin adamların hayatlarında biri mutlaka olucak evlenicekler ha ISJle ha baskasıyla hayır drama asklarıyla fazla duygusal bag olusturup gercek sanıyor çoguda mesela gong yoo hayranları su coffee princedeki kıza takmışlar bi kısmı ISJ olmaz onla ol diyorlar dizi ayol o! rol hepsi! belki kız gerçekte çok gıcık bir tip!birbirlerine birseyler hissetselerdi uygun olsalardı olurlardı ISJle dizi asıkları olmadılar diye niye kıza sallıyorlar belki oppaları için ideal sevgili o!mesela bende ISJyı bazı aktorlerle yakıştırıyorum (merak etmeyin sizinkiler degil:)) ama kimle berabersede sonuna kadar desteklerim sevmiş begenmiş banane yani dimi?

tarih84 dedi ki...

Scarlet: haklısın birçok kişiyi kapsayan haklı bir gözlemde bulunmuşsun.kendi adıma belirteyim ki jung woo seviyorum başkasıyla olamam diyecek kadar şuurumu kaybetmedim çok şükür.ama ekranlarda tanıdım ve ekran dünyasına bakış açımda onu aldatmam o da ayrı:)) insanın sevgisinden öte senin bahsewttiğin fanatizm. kore drama dünyası ile birçoğumuz gong dizsi ile başladık yaş aralığı çok küçük ve platonizm uç noktada hal böyle olunca sahiplenmeden öte farklı durumlar da oluyor.bu sırf oppalara değil bizim türk artislerinede oluyor. senin hissettiğin şeyleri ben de kendi hayran olduğum bayan oyuncular için düşünüyorum.doığal bir bakış açısı.jung woo açısından bakarsam açıkçası ben artık onun evlenmesini istiyorum.sevdiği kişi ile ününü bu saatten sonra evliliği zedeleyemez.tam vakti.hayran durumuna gelirsek severim, bloğumda yazarım, kıskanırım- oğlan anaları gibi kimseye yakıştırmam ama ne bloğuma gelen ne de bloğuna gittiğime sevdiği için asla kötü birşey de demem adama koredeki hayranları ulaşamazken bizimdi devede kulak bile kalamaz.herkesin hayal dünyası kendine. ama söylediğim gibi birçok koreli bayanın ününü algılayamıyorum açıkçada dile getiriyorum.bu da zevk renk ayurılığının en belirgin hali olsa gerek.

scarlet dedi ki...

yok tarih84 benim garipsediğim begenip begenmemen degil karsındaki dünyanın en iyi insanıdır ama bir türlü kanın ısınmaz!sevenide cok ama herkez bu kızı sevse o zaman var bunda bir yapaylık dersin herkezin sevdiği insan adamına göre şerbet veriyodur sahtedir derler ve dogrudur! ha bu unluler için gecerli degil tabi kişisel olarak tanımıyosun ama benim garipsediğim adam yakışıklıysa hiçbirseyine bakılmıyor kral oluyor kadın ise senin tip kriterine yada kafandaki isme benzemiyorsa yerden yere vuruluyor biraz feministliğim tuttu belki ama :) üzülüyorum bu kadın unlulere benimde cok begendiğim aktorler var ama erkek oyuncuları destekleyen cok o yuzden bende kadınlara destek cıkıyorum onlar daha cok destek arıyor(allahım dünyayı kurtarır gibi konuştum koredeki kadın unluler için yürüyüş yapıyım ben en iyisi haha)

scarlet dedi ki...

ha tarih84 la faeyi görünce burda yazıcaktım yorumda unuttum onun blogunu gördüm baya koyu bir gong yoo hayranı eminim yakıştırmasa bile ISJ ile filmini merak ediyodur film dün torrent olarak nete düştü bende indirip youtubedaki kanalıma koydum ama altyazılar daha cıkmadı orjinal dilde eger izlemek isterse "Finding Mr Destiny 2010 (김종욱 찾기) part 1/12" diye arasın youtube da bulur gercek hayatta yakıştırmıyorum bu adamı ISJye ama baya iyi bir çift olmuşlar filmde :( izlesin sen yakınsın galiba ona iletirsin (sende izle tabi ki güzel film komik baya)

tarih84 dedi ki...

scarlet: allah iyiliğini versin dünyanın kaderi bu şekercim var bir cinslik soyumuzda.kadın ünlülerin kaderi malesef:)

la fea indirdi izledi bile:) sağolasın haber ettiğin için, ben alt yazı çıkınca online izlerim artık.valla o kadar yazıldı çizildiki beni bile izleme isteği sardı bakalım nasıl bir film.

La Fea dedi ki...

Sevgili Scarlet anlıyorum ben seni ama biz onlardan değiliz yarı şaka yarı ciddi bizimkisi anlamışsındır zaten :D :D Ben bu konuda epey uzun ve can sıkıcı bir post yazmıştım blogumda. Bloguma bakmışsın ama yorum yapacak bir konu bulamamışsın demek :))

scarlet dedi ki...

eskiden bloglara yazı yazmıyodum lafea! ılk yorum yazdıgım tarih84un eski bir yazısıydı ama merak etme işin içinde yorum yazmak varsa yarı saka yarı ciddi en dipten vururum!:) boş laf etmem!.yani senin yazılarınla bir alakası yok yanlış anlama!baya gecti bakalı ama nickin aklımda kalmış! bir ara senın blogunada geliyim tartışalım,konusalım hayattan ordan burdan sundan uzun uzun...bunun yanında filmide hangi ara izledin!:) eger eline ing-turk farketmez altyazı gecerse yada bulabilecegim bir yer biliyosan kendi blogunda haber verirmisin sen sıkı takip ediyorsun belli. youtubeda filme eklemek istiyorum ama bulamadım herkez altyazı soruyor yav!:)haydınız by

tarih84 dedi ki...

scarlet: son yorumumu yanlış anlayamayasıon diye sildim, zannettiğin şeyle alaksı bile yoktu.ben sadece yorum bırakmaman herkese özel bir durum diyerek bir nevi ortaya söylemiştim.kimseyi yargılamadığımızı söylemiştim üçümüz adına ama yazım başka yere gitmiş:) ayrıca görsen halimi sayende ilk defa blog yorum kapadığımı öğrendim ve bunu nasıl yaptım hala bilemdim.beni tanısan bunu becerebilmek için üstün bir yeteneğin beynime düşmesi gerektiğini anlardın. 2 telefon görüşmesi sonucu terslik olduğunu anladım ve sen söylediğind en son ne yaptığımı anladım.hatta yanlışlıkla bir konumuda silmişim.blog 2011 düzeninden beri değişti ve birçok şeyin tıklama yeri değişti ben tam anlamışken 2012 teması gelir ben yine darma duman.

tarih84 dedi ki...

burdan herske iletiyorum ne kimsnein yorumunu silerim ne de yayınlamamazlık ederim hatta bazen bana laf geçiren kişilerin bile yorumlarını yayınlamışlığım oldu.eğer bloğumda bir gariplik sezerseniz sormaktan çekinmeyin bilin ki ben yine bişiler yaparken ayar bozmuşumdur, nasıl demeyin böyle garip bir beceriksizliğim var! aynı anda 4 konu yazarsam olacağı bu. scarlet sakın yanlış anlama canım:) istediğin şeyi yazabilirsin.

La Fea dedi ki...

Yok canım bulaamdım o yüzden tanıtım yazısı da yazmadım henüz.. Bulursam muhakkak haber veririm :)

Joey Potter dedi ki...

Çığlık çığlığa beni aramadın hayret ha ha ha ha :) Ne yaptın kuşum yine? Yardıma ihtiyacın varsa haber et :)

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: kuzum twitterda uyuyorum yazmışsın ben de uyudun sandım, başın ağrıyor diye.ahh neler etmedim ki bloğuma açtığım il ayki 1 konumu silmişim hatta teyzemin vefat yazısı bile silinmiş, hatta bu yazıyı da yoruma kapatmışım.taslak hazırladıklarım kayboldu sanmışım meğer artık taslaklar ayrı yerde birikiyormuş...daha sayayım mı:)

Joey Potter dedi ki...

Şimdi uyandım zaten kabus gördüm bir de üstüne :(

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: hatta akım yazacakken lafı dolandırıp tam anlatamayıp b.kuma getirmiş scarlete ayıp etmişim. daha neler neler ve ben hepsini 20dk içinde yapmışım.

Joey Potter dedi ki...

Ha ha ha ha :)) Ohhh nasıl başardın hem de bu kadar kısa sürede :) Dur bir bakayım ben :D

scarlet dedi ki...

ay yapma ne olur özür dilemene gerek yok ben uzuldum simdi ya oyle diyosan oyledir talihsizlıkler zinciri dogurmuş olabilir bu yanlış anlamayı ama dediğim gibi ne lafeanın bana laf carpıttıgını düşündüm nede ben o niyetle yazdım aslada ucuz seyler yazıp ne yazılara ne yazarlara nede yorumlayanlara kotu söz söylerim bana biri saldırsa bıle olgunca cevabını verırım asla kendimi kaba insanların sevıyesine düşürmem senınde lafeanın düzgün ve düzeyli ınsanlar oldugunuza eminim yoksa zaten bloguna konuk olmazdım neyse bende rahatladım hadi o zaman ıyı geceler

tarih84 dedi ki...

scarlet: valla beni de rahatlattın.ben de nasıl bu noktaya getirdim bilmedne diye kendimi yedim.aynen yazdığına katılıyorum.blogger olduğunda ki inşallah olursun anlayacaksın yorum yap diye baskı yapan, ekle takip et diye msj yazan neler neler.hatta geri dönesin diye anlamsız yorum yazan:) neyse konuyu aşmayalım.birbirimizi anlamışsak zaten sorun yok:)