10 Şubat 2011 Perşembe

Hyun Bin' in Eline Ne Oldu? & Late Autumn

Photobucket
Late Autumn filminin basın toplantısı için kameraların karşısına çıkan Hyun Bin yine şaşırttı. Altın Ayı film festivali için ikinci filmini de görücüye çıkardı. Leoparlı gömleğinin aksine bu sefer daha sade bir seçim yaptı. Hatta kış mevsiminde karlarla örtülü bir filmin tanıtımında 2011 yazını temsil eden manken edasıyla azıcık alay konusu da olsu.Benim dikkat ettiğim iki şey var: Birincisi: seçilen renkler bilindiği üzerine denizci temalı, askerliğini denizci olarak yapacağının ağırlığını taşımaya mı başladı ne? Denizciler çapkın olur, adam fırlama, sevgilisi ile de pek görünmüyor, bakalım neyse. İkincisi ise elindeki iki koca şişlik.

İşaretleyerek dikkat çektiğim Hyun Bin kolajımdan da anlaşılacağı üzere adam kaza geçirmiş, birini mi duvarımı bilemem yumruklamış sanki. Birçok farklı fikir beynimde döndü hatta Dr. House manyaklığında başka şeylerin ağırlığından kaçmak için defresifçe birşeyleri yumruklayıp acısını başka noktaya verip düşünceleri beyninden kovmaya mı çalışıyor nedir bilemedim! Öğrencilerimden ve öğrencilik yıllarımdan bilirim ergenlerde görülür bu tip el, kol yaralanmaları, şişlik ve şişliğe benzeyen nasırlanmalar. Yükselen hormonal değişikliğe, yoğun sitrese ve birden yüklenen sorumluluklarla başa çıkamayan gençler kendilerini bir yerlere vurarak, ani hareketlerde bulunup yaralanmalarına yol açarak dindirirler. Benim gözlemimden çıkardığım bişi bu tabi, asıl sebep belki de kel alakalı bir durum.Yorum size kalmış tabi!

Tarih84

10 yorum:

scarlet dedi ki...

aksam aksam gezinirken nette dayanamadım bi gireyim bakıyım bu kız yenı seyler yazmışmı dedim ki ne göreyim! song hye kyo ile araları cok kotu ayrılıcaklar diyorlar hatunu sevmem ama bu vatantas bu kızı dövüyo olabilir mi?dınıdınıdın!!bende biliyorum ki sert bişeye çarpan etin ustu asınır! bununki şismiş!kuzenim hep kavga ederdi ve elinin üstü hep böyle sişerdi günahını almayım ama biz böyle seyler turkiyede olur zannederiz ama unutmayalım bunlar asyalı birbirlerine uçan tekme bilem atıyorlardır!:)oyleyse de cok uzulurum kıza

tarih84 dedi ki...

scarlet: ALlha iyiliğini ben ise ayrıldılar, askerlik sitresi falana yormuştuım. ayy ne fenayız:)) ama kızla ayrıldı dedikodusu uzun süredir var belki askerlik dönemi basın açıklamaıs yoluyla bildirirler. sevinmem de üzülmem de doğrusu.

scarlet dedi ki...

valla bu kız bunla cıkmaya basladıgından beri yok ortada ne drama cekıyo nede ortalıkda görünüyor! hemen kurayım hikayeyi kızı aldı yok artık drama mrama evının kadını olucaksın şak şuk! kız evde mor gözlerle otururken masum masum şebelek maymunu gibi sırıtırsın film tanıtım konferanslarında tabi:)) hımmm evt evt çözdüm ben bu olayı millet diyo nerde bu kız? nerde olucak evde evde yedi beş kardeşi estetikleri bozuldu çıkamıyor:p:)ben song hye kyo içinde yüriyim bari!:)

tarih84 dedi ki...

scarlet: hatun bu aralar pek havalı, b sınıfı bir amerikan yapımında yer aldı teklif bekliyo:)

scarlet dedi ki...

ha bak onu bilmiyodum yaşıyor yani:)ee butun hikayem boşa gitti:) ama cok beklemesin amerikanın yarısı zencı ama sineması onları hor göruyor onlarda muzık piyasasını kapattı.yanı beyaz amerika, sineması içine çok az zencı kabul ediyor asyalıları hiç iplemezler anca rain olayı gibi ninja filmlerinde yada uyduruk tv ayarı filmlerde oynatırlar boşa havaya girmesin bıraz oyunculugunu geliştirsin sonra gelsin benim kız gibi berlinde canneda arasın hevesini bi onlar deger veriyor bize onlara ötesi fantezi!:)

tarih84 dedi ki...

scarlet: haklısın orada gösteri mi kendini, büyük bütçeli amerikan filmlerinde özel rollerde oynayabilir.

Joey Potter dedi ki...

Binieeee çok şekersin geçmiş olsun bebeğim ama ben bir olağünüstlük farketmedim olsaydı zaten bütün siteler yazardı. Eşofmanlı fotolarını gördün mü yakıyor yine :) Im la Berline gidecekler. Senin tanıdıkların vardır orada söyle gitsinler :D

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: hahaha olmaz mı tanıdık dolu, başta kuzenlerim:) Ya gitseler kaç yazar allahaşkına:) geçmiş olun da kalıcı bişi olmasın.Kızım o fotoğrafı ben kolajladım milletin eline bakacak hali yok ama greys filmi gibi karşımıza çıkmışken:)

MERAKLI SÜPÜRGE dedi ki...

merhaba.. bloguna iki üc defadır denk geliyorum.. bu defa yorum bırakmak istedim :) acaba seni daha sık ziyaret edebilmem icin bloguna bir e mail takip kutusu acabilir misin? simdiden tesekkür ederim :)

tarih84 dedi ki...

Meraklı Süpürge: ilgileneceğim mail işiyle, nasıl eklenir öğrenince de ekleyeceğim.