27 Ocak 2011 Perşembe

Natalie Portman ve Benjamin Millepied Haberleri Gündemden Düşmüyor!

Photobucket
Natalie Portman ve Benjamin Millepied, Black Swan film setinde tanışım, nişanlandı.Çift şimdilerde doğacak çocuklarının heyecanını taşıyor. Natali Portman'ı ailecek çok severiz, hatta annem hastasıdır.Küçük yaşlarda başlayan kariyer mücadelesinin yanında aklı ile de ön planda birisidir.Harward'ı kazanmak, Psikoloji gibi zor bir dalı bitirmek, üstüne İsrail'de master yapmak, 6 dili konuşmak, bu güne kadar magazinle sınırını korumak kolay iş değil.Natali öyle bir aşka düşmüş ki şimdiye kadar bildiğimizden çok farklı, el ele gezmek, caddelerde öpüşmek, dahası sıkı- safkan Yahudi birinin evlenmeden hamile kalması, hem de hristiyan asıllı birinden görülmüş şey değil!Leon filmi ile gönlüme yerleşen bu kızın yolu açık olsun diyorum.En kısa sürede Oscar'a aday olan filmini de izlemeyi istiyorum.Filmi izledikten sonra ek yazı yazacağım ama biraz Natalie'i tanıyalım:

Natalie Portman Kimdir?
9 Haziran 1981 yılında Kudüs'te dünyaya geldi. Aktris anne ile doktor babanın tek çocuğudur. 3 yaşına geldiğinde ailesi ile birlikte Washington'a taşındılar. En son konakladıkları yer Syosset New York idi. Natalie Portman, 1999 yılında liseyi burada (Syosset High School) bitirdi. Oldukça başarılı bir öğrencilik hayatı geçirdi. Daha sonra Harvard Üniversitesi Psikoloji bölümüne gitti ve burdan 2003 yılında mezun oldu. Aynı zamanda Hebrew Üniversitesi'nde (Kudüs) yüksek lisans yapmış ve hocalık deneyimi kazanmıştır. İbranice ve İngilizce'yi anadili gibi konuşabilmektedir. Bunların yanında çeşitli düzeylerde İspanyolca, Fransızca, Almanca, Japonca bilmektedir. Ayrıca Arapça öğrenmektedir. Filmleri için Tıktık
Tarih84
NOT: Bunu da yazmazsam içimde kalırdı, bu aşk tek taraflı gibi geliyor, Natalie aşk sarhoşu ve gerçeği göremiyor, adam biraz kızı kullanıyor gibi sizce?

8 yorum:

Öykü dedi ki...

Adamin gunahini aliyorsun, eski sevgilileriyle de boyle pozlari cikiyordu Natalie'nin, yeni degil bunlar. Hem Yahudilik anneden gectigi icin Yahudi kadinlar Hristiyan erkeklerle olabiliyor, bir sorun yok yani.

tarih84 dedi ki...

Öykü:ay ne biliim kızı çok sevdiğimden adamın ona tapmasını falan bekliyorum sanırım, nedense pek yakıştıramadım:)

Öykü dedi ki...

Natalie iyi kiz hos kiz da sundan sonra kiminle olsa yakistiririm ben:
http://www.thehollywoodgossip.com/gallery/natalie-portman-devendra-banhart/

tarih84 dedi ki...

Öykü: haklısın ama baktığında başarılı, güzel, akıllı kadınlar bir zman böyle bir tiple olabiliyorlar.
Liv Tyler, Kate hudson,katy perry...gibi.

Peri dedi ki...

Öncelikle merhaba;

Natalie'yi çok severim. Leon filminden beri diyebilirim. Bu adamda fena değil de aşk sarhoşu kendisi. Bir de hamile. Şimdiye kadar gördüğüm kadarıyla o kadar koyu bir Yahudi değil.

Bir de düzeltme yapıyım. Kendisi sadece 2 dili çok iyi konuşuyor. Diğerleri orta seviyede...

tarih84 dedi ki...

Peri: ben de leon filminden beri çok severim, takipçisiyim.Onun orta seviyesi ban ana dil gibi geldiği için ve sevgim biraz fazla olduğundan abartılı cümleler kurmuş olmalıyım.sağol düzeltmen için.

Adsız dedi ki...

natalie portmanın diğer sevgilileride vardı haberleei çıktı ama bu adam kadar meşur değillerdi belkide bu sebeptendir:)

tarih84 dedi ki...

Adsız: belkide en verimli ve en zirvede daha farklı bir seçim yapmasını beklerdik ondan bu kadar dikkat çekmiş de olabailir.