19 Ocak 2011 Çarşamba

Miranda Kerr'in Hormonel Saçmalamaları

Photobucket
Miranda Kerr ve Orlando Bloom'un yeni doğan oğulları Flynn’in sağlığı son derece yerinde.Miranda yeni doğan oğluyla resmini basınla paylaşırken şunları söyledi;
"Doğum normal yollardan gerçekleşti ve gerçekten çok yorucuydu. Orlando’nun desteği olmasaydı bunu başaramazdım. Bir aile olarak birlikte olmaktan çok mutluyuz. O bizim küçük güneş ışığımız. Destek olan ve iyi dileklerini ileten herkese teşekkür ediyoruz "
kaynak

Allah analı-babalı, mutlu, sağlıklı büyütsün Flynn bebişi.

Miranda Kerr'in, ''Orlando'nun desteği olmasaydı başaramazdım!'' gibi hormonel saçmalık açıklamasını hangi akla hizmet yapmış acaba? Pardon hormonlar devredeyken akıl çalışmazdı dimi:)) Miranda sen bir kadınsın, şimdi ise anne, yavrucum olay bebek yapmakta değil, olay onu dünyaya getirmekte.Orlanda olsa da olmasa da kaç yazardı, bebek rahme düştü mü sağlığına dikkat edecek sonra da yaradana dua edeceksin, ömrünü versin diye.Sorarım sana Orlanda bu aşamada, tamemen fiziksel bir konuda dış etken olarak sana ne yapmış olabilir ki? Kadınların erkeğini şahlandırmak adına bu tarz açıklamalarını dünyaya getirdikleri yegane amaçları olan yavrularına yapılmış saygısızlık olarak görmekteyim.Ne kadınlar var hayat mücadelesinde sürünerek çalıştıkları iş yerlerinin tuvaletinde doğum yapan, kuru ekmek bile bulamadan 9 ay karnında yavrusunu koruyan... neyse ben çok kızıyorum bu açıklamalara.Ebru Şallı da bu tarz söylemlerde bolca bulunur, aslında tek Miranda'ya özgü olmasa da göz önünde olan yanlışlıklar taşlanmaya daha açıktır, sorry Miranda!

Tarih84

3 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Ama onsuz başaramazdı cidden :D Orlyde baba oldu demek bilmiyordum. Allah bağışlasın ne diyelim.

milky dedi ki...

çok doğru bir noktaya değğinmişsin gerçektende nedir bu en kadınsal olayda bile erkeği alıp baş köşeye oturtmak.

Bunu maalesef yapıyoruz. Sonrada üzülen biz oluyoruz.
Ebru şallı kocasını oğlundan bir adım önde tutmuştu tepki alınca sustu.

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: biyolojik olarak haklısın ama çocuk olmasa adam zaten evlenmezdi şimdi iyi baba olabilir ama muhteşem eş ayaklarını da yemezler.

milky: hakkaten de bu kadınlar erkekler onların olsun diye kendilerini ye cedlerini geçerde nasıl çocuklarının hayatını da ikinci planda tutarlar anlamam.