27 Ocak 2011 Perşembe

Jung Woo Sung ve Kız Arkadaşı! / Jung Woo Sung and His Girlfriend!

Photobucket
2010 yapımı Reign of Assassins filmi başrol oyuncuları Jung Woo Sung(37) ve acumma ötesi Michelle Yeoh(48) aşk dedikoduları ayyuka çıkmış bir ben duymamışım.Kpss'nin beni dünyadan koparmasına ilk defa sevindim, iyi ki net-gazete-dergi- uzak kalmışım da haberim olmamış.Çin yapımı filmin tanıtım fotoğraflarında bu ikili el ele göz göze, diyeceksiniz tarih sen deli misin bu bir tanıtım, olacak o kadar...Hayır arkadaş olamaz, çünkü Jung Woo dünya güzeli kızlarla ve başarılı oyuncularla dolu filmler çekti, yetmedi Cannes film festivalinde birbirinden ünlü kişilerle oldu.Hiç biri ile el ele, bu kadar üst üste poz çekilmedi.Bir kız sevdiği adamın bakışından anlar, malesef ortada kabak tadında bir gerçek var! Malesef yapabileceğim hiçbir şey yok :( 2011 kpss geçsin, iyileşeyim, zihnim mecburiyetlerimden arınsın o zaman üç dil hatta kuzen yardımı ile 5 dil birden saldıracağım bu olaya! Birçok şey düşündüm ama vakti geldiğinde açıklayacağım! Filmi izlemeye hala elim gitmiyor doğrusu!
Photobucket
Bu kolajı da hazırlamıştım ama bu kadar moral bozukluğu üzerine çok acil bir durum olmadıkça Jung Woo hakkında yazmayacağım.O nedenle şimdiden gönüller bayram etmesi niyetine bu da benden Jung Woo sevenlere olsun! Akılımdan çıkmayan parça sizlerle...
Tarih84

5 yorum:

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ нandan dedi ki...

:)) deli kız, ben de bu adamı cok begeniyorum yazık olmus kapmıslar adamı :) filmi ben de şu düğünüm bi geçsin merakla bekliyorum izlicem.

Burcu Çalışkan dedi ki...

çok güldüm bir kız sevdiği adamın bakışında anlar lafına :)) alemsin :))

Syhn dedi ki...

koljadan kadını secemediğim için adını yazıl googleladım 48mi yok artık dedim. vay be!
neyse kadın çok popüler seninkinin işine yarar beeennceee :))
neyse haddimi aşmıyım :d sende sevenleri ayırma :P

tarih84 dedi ki...

Handan: sağol adaşım hemencecik de baş göz ettin, insan der yuoktur öle şey der...

Burcu Çalışkan:ama öyle malesef, milyon kez bakışını izlediğin adamın bu seferki bakışında başka bir mutluluk görürsen benim gibi gözlerin pörtler,dellenirsin:)

Syhn:seyhanım seni keserim ben, bir de kadını övmüş, kadın çinli ne demiş atalarımız çinin ipke tenine yumuşak sözlerine kanma adamı çökertir diye, aç bak orhun abideleri! bir de baş göz olsunlar kızın ayakkabısının altına ismimi yazayım demediğpin kalmış.


Vurun hançeri böğrüme gitti erkekim amaniiinnnn!

Adsız dedi ki...

ya jung benim kimsenin olamaz:((