9 Ocak 2011 Pazar

Joey Potter İzmir'den bildiriyor

Photobucket

Blog postlarından da anlaşılacağı üzere blog sahibesi sevgili arkadaşımız Tarih84 Çarşamba günü ayağından bir operasyon geçirdi. KPSS döneminde dersleri aksamasın diye ha bugün, ha yarın diyerek doktora gitmeyi erteleyen arkadaşımız sonunda ameliyat olacak raddeye geldi :( Genel anestezi değil epidural ile uyuşturulduğu için bütün ameliyat aşamalarını, sesleri duymuş :( Çok zor ve ürkütücü bir süreç olduğunu tahmin edebiliyorum. Ameliyat esnasında zorluklar yaşasa da bunları atlatacak güce ve dirence sahip bizim kızımız. Her neyse başarılı geçen ameliyat sonrası 1,5 aylık iyileşme ve alçı süreci geçirecek. Benim için yaptıkları ile asla kıyaslanmayacak olsa da, ameliyat olacağını öğrendiğimde koştum geldim İzmire. Benim ona yardım etmemi gerektirecek bir durum yok. Ama ben en başta da söyledim. Sana bakmaya değil seni ziyarete geliyorum dedim. Arkadaşım her zamanki gibi ince düşünceli, güler yüzlü ve pozitif. Siz yine de dualarınızı, iyi dilekleriniz eksik etmeyin. Ayrıca; siz, siz olun rahatsızlık verecek derecede hissedilir ağrılarınızı görmezden gelmeyin daha beter olmasın haliniz sonra :) Tarih84 hepinize selam eder, en kısa zamanda bomba gibi döneceğini söylememi ister. Biraz daha zaman var ama :)

XOXO Yukarı blog sakinleri :D

6 yorum:

Vişne Çürüğü.. dedi ki...

Of çok üzüldüm ya :(
Çok geçmiş olsun.. Allah şifa versin. Umarım iyisinizdir.
Kötü oldum ben şimdi ya.. sevdiğim birini böyle görünce içim acıyor.. :(

Kitap Kurduyum Ben dedi ki...

Çok geçmiş olsun!İnşallah bir an önce iyileşir!
Özledik seni:)

sophie'nin dünyası dedi ki...

oy oy oy,geçmiş olsun, hemen geçsin gitsin :(
hemen dön aramıza, iyi haberlerini ver bize şeker.

arwentry dedi ki...

çook geçmiş olsun kuzucuğuma ve dostunun yanında olduğun için biricik lafeam sana da teşekkürler.. acil şifalar diler öperim ikinizi de

Buket dedi ki...

Çok geçmiş olsun :(

hayat güzel dedi ki...

çok geçmiş olsun canım benim, dikkat et kendine... en yakın zamanda toparlanıp aramıza dönmeni diliyorum çünkü seni, postlarını ve yorumlarını çok özledik:)