23 Ocak 2011 Pazar

Burçların Ayağını Kaydıran Astorolojik Moda Akımları

Photobucket


Yıllardır burç konusu bir muammadır.Burcun ne? Hangi evren? Hangi kapı? Burcu bilmekle de yetmez yükselenin ne?Toprak mı su mu? Yok artık! tahtayım ben tahta:)) İşin ilginci, bu işlere fazla kafa yormayan sıkılgan ben, Allah yardım etmiş, anneciğim rahminde zamanlamayı iyi yapmış ki bu yaşıma kadar beni yormayacak şekilde gelmiş geçmiş.Burcum Boğa, yükselenim de boğa, yani tek burcun yarım yamalak özelliklerini bilmem yeterli.Yeni yıla girdik ya dünya-gezegen-güneş dizilimi değişti ya aman Allahım hepten burçlarımız da sapıttı.

Çin burcuna göre burcumuz, Kızıl dereli burcumuz, Mısır burcumuz...hayır reytingli bir konu, merak unsuru tavan, istediğim kadar ilgilenmeyeyim çekiyor beni.Açıp okuduğumda da bir burç bari farklı olsun, yine dön dolaş aynı özellikler.

Biliyorum başarı için doğmuşum, ün-şöhret yaradılışımda var, zenginliği seven, yemeğe düşkün, yaratıcılık tavan, aşk insanı, mükemmelliğin üstadıyım=)) Bu muhteşem özellikleri kaç kere daha tekrarlayacaksınız bilemiyorum=)

Siz de merak ediyor, astrolojinin son moda akımı burç özelliklerinizi merak ediyorsanız:

Kızıl dereli burcunuzu öğrenmek için tıktık

Mısır burcunuzu öğrenmek için tıktık

Çin burcunuz için tıktık

Tarih84

4 yorum:

hayat güzel dedi ki...

amanııın yok ben almiim:)
bildiğimiz burçların dışında kedi burcu köpek burcu falan da çıkmış diye de duymuştum:)

ama bu burç işini aşırı derecede ciddiye alan insanlar var:) işlerini ve eşlerini bile burcunun yönlendirmelerine göre yapanlar varmış:) fesuphanallah:)

tarih84 dedi ki...

hayat güzel: ben de almıyorum bu burç olaylarını:) özünde hepsi aynı şeyi söylemekte.Günlük haftalık yıllık burç yorumlarını zaten dikkate almam.lakin burç özelliklerine inanırım, burcumun neredeyse bütün özelliklerini taşıdığıma inanıyorum.

YILDIZ dedi ki...

Onu bunu bilmem ben de boğa burcuyum:)

francesca mckennitt dedi ki...

İyi işte tutarlısın daha ne olsun :))
Boğalar çok eğlencelidir :)