17 Ocak 2011 Pazartesi

Aptallığıma Artık Doymak İstiyorum!

Photobucket
Hani bir laf vardır aptallığıma doymayayım diye, ben de diyorum ki: ben artık doymak istiyorum.Bloğumun başına geçiş sebebim ağlayan annemi biraz sakinleştirebilmek, ablamın korku dolu bakışlarından uzkalaşabilmek.Evde kaos var ve sebebi benim.Apartmanı ayağa kaldırdım.Netteyim- odamdayım- bişi yok iyiyim gibi maske modundayım ve sizlere bu fırsattan istifade itiraf ediyorum, sizlerin de acımasız yorumları ile aklımın tez zamanda başına gelmesini diliyorum.Bugün banyoda ciddi şekilde düştüm ve bu sefer ayağımı kurtaramadım.O kadar tersime geldiki düşmemek için mücadele etsem de koltuk değneğim kaydı, kafa göz yaracak gibi düşecekken son anda ayağımın üzerine bastım.Çığlığı bastım etrafı devirdim.O kadar salağım ki bir yandan da havlumu çekiştirip üstümü düzeltiyor bir yandan da çığlık çığlığa ağlıyorum.Acıdan mı -ilk anda hissetmedim- ben korkudan ağlıyordum.Annem kapıyı kıracak gibi yüklenirken açabildim, tabureye oturtuldum,Annem gitti bilek gitti diye ağlıyor, ablam bakakalmış bişi desin mi demesin mi elinde telefon diğer elinde doktorun kartı kal gelmiş duruyor.

Aptal tarih senin neyine tek başına banyo yapmaya direnmek.Annen o kadar ısrar etti bişi olur, kayarsın kızım etme yapma diye.Ama anne sözü dinleyen kim.Bu kadın seni doğurdu geçmiş ola 26 yıl önce görülecek ne varsa görüldü.Altını temizledi, süt verdi, yıkadı, büyüttü...Neyine senin utanmak.Daha geçen gün hastanede seni giydiren, altına sürgü koyan kimdi? AHHH APTAL BEN NEYİ KİMDEN NEDEN NE İÇİN SAKLIYORSAM.

Doktora telefon ettik, ilk sorduğu yara hissediyor musun?Hayır, peki ilk başta ne hissettin?: korku, sonrasında? ayağımın uyuştuğunu.sonra? içimin çekilip korktuğumu....konuşma sonunda=kendini  bir yerde sabitle sabaha kadar tuvalet ihtiyacın da dahil yerinden kıpırdamayacaksın.Sabah yarım saat erken gelicem önce seni muayene edicem sorun yoksa poliklinikteki diğer işlemlerin için diğer randevu sıranda yeniden seni görücem dedi.İçim rahatladı.Bakalım yarın anya mı konya mı belli olacak.

Ben hakkaten artık akıllanmak istiyorum:((

Ayağımın uyuşması çözüldü, şimdi yeniden zonklamalar başladı, bu iyiye işaret mi kötüye mi anlamadım offf

Tarih84

13 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Sana söyleyecek lafım yok!!!! Bırakmasaydım seni bu kadar erken diyorum :( Offfff!!!!! Bir şey çıkmaz inşallah...

tarih84 dedi ki...

Joey Potter:böyle düşünürsen sadece kendine eziyet edersin, sen burda olsaydın ben yine de düşecektim, ailem başımdaydı değişen bişi olmadı.Bu konuda ne kadar utangaç olduğumu biliyorsun, ama bu haldeyken utanmak aptallık başka bişi değil malesef.

Trincess dedi ki...

cok gecmis olsun, aptallik diye dusunme... ben bu yaz ufak bir ameliyat oldugumda doktor tuvalete gitmesi yasak surgu verin dedi, kiyameti kopardim. zorla gittim o tuvalete. evet basim donebilirdi kafayi gozu kirabilirdim ama iste insanin prensiplerini yenmesi cok zor... neyse banyo tuvaletten biraz daha katlanilabilir birsey, bundan sonra musade edersin annene =)

Pinky dedi ki...

ayyy :( çok geçmiş olsun Tarihcim. inşallah iyileşme sürecini etkileyecek bir şey olmamıştır ve çabucak toplarlarsın. çok dikkat et kendine.

Coşkun Hürsel dedi ki...

Geçmiş olsun! Dilerim ciddi bir şey yoktur...

Öykü dedi ki...

Ayayay, okurken kotu oldum :(( Kizim sende cok fena nazar var herhalde, bir kursun doktursen.

şizo-mizo dedi ki...

öncelikle geçmiş olsun.. hem ameliyat için hem de şu kaza için..

hayat güzel dedi ki...

kıyamam canım ya çok üzüldüm inan... büyük geçmiş olsun ve tabii bi de aşk olsun, kendine dikkat etmediğin için... umarım ciddi bi sorun çıkmaz, bizlere de haber ver yarın mutlaka...

Syhn dedi ki...

hakkaten sopa istiyorsun!
ay o kdr kızdımki sana söyleyecek bir eşy bulamıyorum başıma ğarı girdi resmen!

umarım doymuşsundur aptallağına!
hiç kusuruma bakma!!

YILDIZ dedi ki...

Annelerden utanılır mı hiç ya,annen o senin,kendi kendine zarar vermişsin.
İnşallah iyi haber alırız yarın

tarih84 dedi ki...

Trincess:izin ne demek gel anne kese de at dicem artık:))şaka bir yana hakkaten de zormuş,hele sürgü, o kadar ağladım ki annemi dışarı çıkarttım kitlendim, en son hemşire tehdit etmese sonda ile yapamayacaktım.Allah yatağa mahkum etmesin hiçkimseyi!

Pinky:valla dikkat de ediyordum, ilk banyom da değildi halbuki olacağı varmış hakkatende.

Coşkun Hürsel:atlattık sağsağlim, sağolasın.

Öykü:bunu söyleyen ilk kişi değilsin.Ameliyatımı yapan doktor, hastanede gördüğüm ilgi, arkadaş desteği,herşeyi tek başıma halledişim, bir çok torpil, tanıdıklarım ve bana olan mücadeleleri biraz kıskanıldım, çekilemedim sanırım, oysaki bu bir hastalık yahu!

Şizo-mizo: sağolasın:)

Hayat güzel:sorun yok çok şükür ama bolca azar yedim doktorlarımdan.

Syhn: ne desen az çünkü ben kendime 10 misli dedim bunları:(

YILDIZ:artık utanmayacağım, feci ders oldu bu bana!

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Hayatım geçmiş olsun hatalarımıza aptallık demesek ama minnoş ne konuştuk bir yanak al bakayım kendinden öperim .)

tarih84 dedi ki...

Stil direktörü:ben de seni öperim tatlıların tatlısı:)