26 Ocak 2011 Çarşamba

Alacakaranlık Kuşağında Sıkıştı İçim!

Photobucket
Birkaç gündür içimde yoğun sıkıntı vardı ki hala sıkılmaktayım.Önce bilek ağrılarım başladı, derken sevdiğim oyuncunun kaza haberini aldım.Yetmedi okul arkadaşımdan mail geldi finallere zorunlu 4 kitap okuma ödevi olduğunu öğrendim.Tamam dedim hepsine tamam. Allah dermansız ne dert ne de sıkıntı vermesin. Bugün hıçkırarak ağlama isteği ile doldum.Sağlığım için 2 ay daha çekeceğim var, şubat sonu finaller geçmiş, kpss+ okul dertlerime gömüleceğim, yarım kaldığım hayatımı hepten yaşamımdaki amaç uğruna bir süreliğine feda edeceğim.Temmuza kadar netten elimi çekmiş, dünyaya kapılarımı kapamış olacağım.Bitip tükenmeyen bir aracakaranlıktayım.Güneşin yüzünü görememiş, etrafın bir gün mutluluk sarısı ile aydınlanacağını ummaktayım!
Photobucket
Jung woo sung'un kazayı hafif atlattığını öğrendim, sevindim. Ayak bileği dönmüş ve birkaç gün dinlenecekmiş rahatladım.Hatta arkadaşlar arasında beni duydu, hissetti aşkım, empatinin böylesi, birlikte aynı acılar içindeyiz geyiği bile yapmamıza, hayatıma biraz mutluluk katılmasına sebep oldu.Kpss döneminde netle alakam olmadığı sıralarda bir film çekmişti.Oradaki yaşı geçmiş, acumma ile aşka yelken açmış.O kadar güzel kız varken neden o, demekki bunun adı AŞK! Bu güne kadar hiçbir kadınla ası çıkmayan oppam bu kadınal el ele diz dize...Neyse moralim biraz düzelince acı gerçeği, tüm fotoğrafları ile sizlerle paylaşacağım ama şimdi değil.
Photobucket
Tabiki platonizm ayrı, realizm ayrı, bu farkı ayıracak kadar aklım başımda.Ama onunla ilgilenmek, onun filmini seyretmek, umudun da umudunu içimde barındırmak güzel duygulardı, şimdi mahrum kaldım.Kamu malı oppam birlikteliği ile özel sektöre adım attı.Salak diyebilirsiniz ama hem gerçek hayatta hem de platonizmde sevgilisi-eşi olan adama asla bakmam!
İçimdeki alacakaranlık güneşine kavuşsun istiyorum.Jung woo yazımı iki dilde birden yazacağım için biraz bekleyecek. İçim yanarken yüreğimin tınısında kulaklarımda bu parça vardı.
Üzgün, kırgın, eksik, aşk gazisi, umut dallarından biri kırılmış Tarih84 bildirdi.
Kendinize iyi davranın, bir dahaki yazıda görüşmek üzere byby...
Tarih84

1 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Kıyamam ben sanaaaa ama dur bakalım belli olmaz bu işler. Belki de değildir.