18 Aralık 2010 Cumartesi

Yeni Yıl Heyecanı & Cilgıl bens cingıl bens çakkıdı çakkıdı bens...

Photobucket
Yeni yıl yaklaşırken, koca bir yılın hesaplaşması ile ruhumuz çalkalanıyor.Ne yaptık, ne yapmalıydık, şimdi ne yapıyoruz, peki yeni yıla ne yapacağız... Bu sorular hiç bitmiyor.İç muhakemiz devam ede dursun yeşil ve kırmızının hakimiyetinde, bembeyaz kar tadında düşlere yolculuğa devam ediyoruz...
Photobucket
Devir değişti, klasikler sadece yad edilir oldu, tasarım ve tarz peşinde koşup sevimlilik hakimiyetine teslim olundu.İşte kozalakla kardan adamın mutasyonu gibi:))
Photobucket
Yeni yıl ağaç modelleri ruhumuzu yansıtır oldu.Özgürlüğe açılan bir kapı misali beyaz güvercinli noel ağacı, kovaya dikildiği için taşınılabilir.Kova:diyorki kaderimiz her an değişmekte, hayat çakılı kalmaktan ibaret değil, hiçbir şey için geç değil,özgürlüğün senin elinde, kaldır poponu yaşa hayatını:))
Photobucket
Yeni yıla tozpembe girmek isteyenler için karın yağışını elinde hahvesi penceresinden izlerken eşlik edecek ağaçlar da tasarlandı.
Photobucket
Ne para ne pul ne de zamanı olmayan, yeni yıl ruhunu derinden hissedenler de yaratıcılıkta sınır tanımadı, kitap rafları da şenlendi.Özüne bakarsak o raflarda, o kitaplarda ağaçların ürünü, köken aynı.

Dilimde bir şarkı, aklımda kaldığı gibi yalan yanlış:
Cingıl bens cingıl bens cingılı cingılı çakkıdı çakkıdı benssss iaaa iiaa oğğğ
Tarih84

6 yorum:

Gülcan dedi ki...

HARİKALAR BAYILDIM.

francesca mckennitt dedi ki...

Kitapları öyle görünce bütün temayı unuttum, içten içe "yamuldu ama o kitaplar şimdi, düzeltmek lazım!" diye çığlıklar attım :)

YILDIZ dedi ki...

Pembe noel ağacı süper!

tarih84 dedi ki...

Gülcan: ben de çok sevdim:)

francesca mckennitt:sorma yaa benimde içim garip oldu, kitapları kıvırmadan, sayfa katlamadan okuyan biri olarak içim acıdı lakin çok yaratıcı.

YILDIZ:aslında en çok sevdiğim bu pembe ağaçlar oldu.bakalım belki benzerini bulabilirim.bu hafta çarşıya inmeyi planlıyorum çarşı derken konak-kemeraltı, toptancılar diyarı:)

Kiraz Çekirdeği dedi ki...

Pembesını gormemıstım tam benlık olmus : ) tesekkurler

tarih84 dedi ki...

Kiraz Çiçeği: beğenmene sevindim, asıl ben teşekkür ederim güzel yorumlarını bloğumdan eksik etmediğin için:))