12 Aralık 2010 Pazar

Yeni Yıl Hazırlıkları Tırnaklardan Başlar:)) & Oje Devrimi!

Photobucket
Bir zamanlar giydiklerimiz ve moda anlayışımız üst görünenlerden ibaretti.Hayatımıza merserize kazaklar girdi ve iç altet renkleri ön plana çıktı.Çanta& ayakkabı uyumu derken moda sektörü yeni zincirler yarattı.Oje denildiğinde siyah,pembe ve kırmızı ön plandaydı yaldızı matı geçtik artık OJE DEVRİMİ zamanı.Hayatımızın hiçbir döneminde oje bu kadar farklı ve rengarenk olmamıştı.Kuruma süresinden, yoğunluğa yüzlerce farklı seçenek.Oje uzmanları için daha fazlası.Oje sürmek o kadar kolay bir icraat da değil hani.
Photobucket

Bu sıvıyı mucizeye dönüştürüp, pürüssüz zemine can vermek herkesin harcı değil!
Photobucket

Bunu başaran iki blog var.Aslında yüzlerce binlerce olsada benim hayal dünyama her seferinde bambaşka ilhamlar katan, takip ettiğim iki blog var desem daha doğru olur.
-Hangi oje yakışmaz ki bana Öykü tıktık

-Çantamın içindekiler Zuzu tıktık

Yılbaşı hazırlıkları için hatırı sayılır bir süre var,parti hazırlıkları başlasın!
Photobucket

Yeni yıl oje renk ve conatlarını merakla bekliyoruz.

Tarih84

10 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Bu kızda çok uğraşıp deli manikürler yapıyor. Bilmiyorsan bak derim. O ayaklarda ne tombulmuş ha ha ha.

http://www.emeraldsparkled.com/

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: denk geldiğimi anımsıyorum oje blogları üzerinden gezinirken ama benlik pek değil, çünkü: çok fabrika işi ha onun yaptıkları ha satın aldıklarımız.zuzu ve öykü de kendimi yakın hissettiğim içten farklı bir çekim var.Bilirsin her bloktan bahsetmem.Link verdiğin arkadaş sakın üzerine alınmasın, diğer bloglara itafen yazıdığım bir yorumdur.

Joey Potter dedi ki...

Anladım tatlım :D Görsel olarak muhtşem hepsi ama epey bir mesai istiyor bende o kadar sabır yok. Bir konadım olsa iyi olurdu ama :D Şimdilik çıkartmalarla idare edeyim ben. :D

Trincess dedi ki...

degerli yorumun icin tesekkur ederim, tek tek emek istedigi icin yaptigim tirnaklar, hic fabrika isi oldugunu dusunmemistim yaptiklarimin =) alinmadim tabi ki, herkes her bloga kendini yakin hissetmek zorunda degil =)

çeşnici Handan dedi ki...

Noel baba çok şeker olmuş. Yeni yıl bir öncekinden faklı olmasa da öncesinde yaşanan bu heyecana ve umuda bayılıyorum.

tarih84 dedi ki...

çeşnici Handan: kesinlikle ben de çok sevdim:))

Trincess:çok doğru anlamışsın aslında:)) bloğuna bakınca yaptıkların ulaşılmaz gibi geliyor, bende öyle marifet yok,ama düzgün bir oje sürümü ulaşacağım en üst seviye olurdu.319 kurtarıcımdır mesela dalgalı sürsem bile oje kendini tırnaklarımda ört bas eder.Fabrika işi, üst düzey emek işi benden çok uzak bir mertebe.bahsettiğim bloglar ise belki bir gün erişebileceklerim bana daha yakın.

link verilerek yorum yapılmasını yanlış anlamadığın için sağol.biraz uygunsuz oldu, afedersin.

Trincess dedi ki...

hayir yanlis anlamadim tabi ki =) sonucta ben duzgun oje suremeyen bir insanken, sirf cok istedigim icin 100% bir emek harcayarak bu noktaya geldim. hala da kendimi cok gelistirmem gerektigini dusunuyorum =) sunu demek isterim sadece, ulasilmayacak bir nokta degil inan =)))

tarih84 dedi ki...

Trincess: senden bunu duymak çok güzel,inşallah ben de bir kaç adım yol kathedebilirim.yeni 2 oje aldım:))

sophie'nin dünyası dedi ki...

işte hiç başaramadığım dolayısıyla da ayıla bayıla baktığım bir iş. o kardan adamı yapabilene valla helal olsun.çok tatlı.

tarih84 dedi ki...

sophie'nin dünyası:di mi:)))