14 Aralık 2010 Salı

Samsung'da Hello Kittylendi

Photobucket
Artık hello kitty çılgınlığı beni şaşırtamaz derken yenisi ekleniyor.

Photobucket

Samsung bir dünya markası, Güney Kore'nin panteri, Asya kökenli, böyle anime tarzı karakterler onlarda olmayacak ta kimde olacak.Hello kitty'nin en büyük farkı ise yaş kitlesinde sınır tanımaması.Ben pek çıtkırıldım şeyler sevmem hatta çocukluğumda bile pembe rengini sevmezdim, bana çok kalıp, çok ön yargılı gelirdi.Sanki anneler de başka renk bilmezdi.Kız çocuğu pembe, erkek çocuğu mavi giymeli, işte bu noktada kendi seçimlerimi yapmaya başladığımda pembe benim dolabımda olmadı.Son bir iki yıldır ara renklerde pembe kullanıyorum, şallarla biraz hayatıma girmiş sayılabilir.
Photobucket

Neyse konumuza dönersek, çizgi-anime dünyasından uzak ben bile hello kitty ile bir adım attım.Zamanla sevdim bu sevimli pıtırcığı.Forum Aydın'da bir kızın elinde hello kittyli cep telefonu gördüm, sordum Samsung Türkiye'ye bu modeli sürdü mü diye cevap: babam Japonya'dan aldı oldu.Vayy dedim illaki bu kitty bizim ülkede bir yolunu bulup dalmıştır.İzmir'e geldiğimde ise üstteki model dışında iç piyasada olmadığını söylediler.Devamı mutlaka gelecektir, potansiyeli gördüm nasıl mı: ben bile beğenmişsem diğer bayanlar kesin bayılacaktır.

Photobucket
Bir Hello Kitty macerasının da sonuna geldik, keşke hayat Hello Kitty pembesi kadar güzel ve masum olabilse.
Tarih84

9 yorum:

hayat güzel dedi ki...

pek şekerler ya:) oyuncağa benziyolar:) ama ben o kadar para verip oyuncak gibi bi telefon almam sanırım:)

tarih84 dedi ki...

hayat güzel:yok canım öyle değil aynı telefon sadece dış görünümü farklı, modele göre değişsede 30-60tl fark atıyor diğer düz renk modellere göre.samsung farkı işte adamlar işi biliyor.Türkiye piyasasındaki nokia dayatmnasını kırdılar şükür.sanki başka seçeneğimiz yoktu.mtv izlerken bizim milyarlar harcanan telefonlar 3-4 yıl öncesinde kliplerinde sinir oluyordum.samsungunda birçok modeli piyada yok ama olanlar bile çok sağlam ve uygun fiyatlarda.şükür.

! POSH BUTİK ! dedi ki...

aman tanrım çok güzellerrrr ilk sende gördüm ben daha önce hiç görmemiştim, istiyorumm!!!

tarih84 dedi ki...

Posh Butik: böyle bir isteğe şaşırmadım doğrusu:))

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

:) Samsung ailesi olarak çok tşk ederiz tatlım

tarih84 dedi ki...

STİL DİREKTÖRÜ:samsung'a asıl biz teşekkür ederiz diğer markaların dayatmalarından bizleri kurtardığı için:))güney kore dizilerindeki diğer modellerinde bir gün ülkemize geleceğini umud ediyoruz.

Joey Potter dedi ki...

Samsung da etkinlik düzenlese G. Kore severler olarak bizi çağırsa :) Biz zaten varımızı yoğumuzu yatırmaya hazırız :)) Hello Kitty hiç sevmedim ama ciddi bir kitlesi var şüphesiz :)

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: valla etkinliği bilmem ama samsung telefonum mefta olmak üzere malum atanamadım yenisini almak için beklemek
gerek:(( eğer yeni modeller gelip te eskileri piyasadan kaldırdıkları birkaç telefon kalmışsa bir adet bana yollarlarsa dünyalar benim olur doğrusu.

Adsız dedi ki...

http://s755.photobucket.com/albums/xx198/tarih84/?action=view&current=city1.jpg Bu telefonun tamamen siyahı bende var hiç çocuk telefonu gibi durmuyor kolay kullanımlı zarif hoş.Tavsiye ederim. :)