23 Aralık 2010 Perşembe

Samsung Duy Sesimi: Sprint Samsung Seek Aşığı Bir Kızın Sesi

Photobucket
Aylardır bu telefonu istiyorum doğrusu.Duydum ki 2011'de bomba gibi yeni modeller gelecekmiş zaten bu telefonları çok çok aşan çılgın modeller,sağlam, kaliteli samsung garantisi şeklinde piyasa olacakmış.Atanamamış bir garip öğretmen olarak, daimi öğrenci kadrolu işsiz babında samsung gibi bir devden bir isteğim var!EYYY Güney Kore'nin Panteri DUY SESİMİ:Elinde kalan bir tanecik Sprint Samsung Seek var ise samsung aşığı şu bloggera gönderiverebilir misin hayrına:)
Bahar dalını ne kadar sevdiğim bilinir, sakura seronomisine katılmak en büyük hayallerimdendir, samsung telefonlar için bahar dallı kapak tasarımları bile çıkmış.
Photobucket
Resimde gördüğünüz harika kapağa sahip olmak sadece 8.99 dolar, isteyen arkadaşlar buraya tıklayarak ulaşabilir!
BİRGÜN HERKES SAMSUNG'LU OLACAK, DEDİM OLACAK! =))
Tarih84

9 yorum:

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Hemen Ömi'ye yolluyorum :) Samsung'da ya :)

Joey Potter dedi ki...

Türkiye'ye gönderim yapmıyorlarmış canım. Öyle yazıyor görmedin mi?

Coşkun Hürsel dedi ki...

Ne kadar ilginç, ben de eşime bu kapağın tıpkısının aynısını hediye etmiştim!!!

Ama onun telefonu Samsung değil, HTC Desire:) HTC de çok güzel telefonlar yapıyor.

Bu arada, Sprint ABD'deki bir cep telefonu operatörünün adı. Turkcell veya Vodafone gibi. Samsung bir telefon üretince, onun farklı operatörler için birbirine benzeyen ama aralarında ufak tefek farklar olan bisürü modelini üretiyor. Mesela Samsung Galaxy serisinde Galaxy S (I9000), Wave, Captivate, Fascinate... diye bi sürü model var.

Syhn dedi ki...

ben dokunmatik diye yırtınıp samsungun dokunmatiğini almış bir senedir kullanıyorum çokda memnunum aslında fakat nasıl pişmanım bu kalvyelilerden almadığıma.. üstelik bnm o zmn aldığımdan daha ucuzlar..
neden böyle acele iş yapıyorum bilmiyorum.
samsung için beşin laıfnı etme gönder bize birer tane.. araya kendimi de kattım iyi mi :)

tarih84 dedi ki...

Stil Direktörü: sağolasın canııımmm:)) doğru siz de samsung ailesindensiniz:)

Joey Potter: güzelim mutlaka Türkiye bağlantılısı da vardır, araştıran bulur.telefon olmadıktan sonra kapak alma derdinde olmamayacağım için fazla bakmadım.

Coşkun Hürsel:oğğğ hiç bilmiyordum, çok sağol. Blog sayesinde sizler aracılığı ile birçok şey öğreniyorum.Eşine ve sana güzel günler, Allah tadınızı hiiç bozmasın, çok düşüncelisin ve harika bir seçim.

Syhn:kesinlikle senin gibi bir bloggera da gelmeli.benim samsungum ölmek üzere ve yenisini almaya şuan bütçem yok:(( bu çok harika, ve fiyatlar hakkaten de uygun seyhan.samsung sayesinde piyasa ucuzladı,kalite arttı.senin telefon da süpper ama , boys before flowers dizsinin sponsoruydu, korede çığır açtı hatta ünlülere senin telefonun kapağını tasarlattılar.

Adını Sen Koy dedi ki...

Samsung'un telefonları güzel oluyor. Hem kullanışlı hemde şık. Eski telefonum bi çok fotoğraf makinesinden daha net ve güzel fotoğraflar çekiyordu mesela :) Tek sorun boyasının soyulmasıydı.
Böyle kızaklı modeller çok hoş oluyor ama bi süre sonra oynamaya başlıyor :( Ama kapak şahaneymiş. Kiraz çiçeklerine bayılırım :)

tarih84 dedi ki...

Adını Sen Koy:bende samsung kullanıyorum neredeyse 4 senelik telefon ama hiç boyası ile ilgili bir sorun yaşamadım, belki senin telefon modelindeki kullanılan maddeyle ilgili olmuş olabailir.kiraz çiçeği aşığıyım bend eçok sevdim:))

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Cevap gelince haber vereceğim tatlım yılbaşı ya Ömi yoğun

tarih84 dedi ki...

Stil Direktörü:çok çoook sevindim doğrusu:)) birincil elden haber uçurulmasına:))sağolasın canımmm:)
inşallah eşinin işleri su gibi akıp gider, yoğunluktan feraha güzel bir yılbaşı sizi bekler:)
haberini bekleyeceğim:)