21 Aralık 2010 Salı

Miss Nefertitimizin Doğum Günü:)

Photobucket
Bu çalışma benden sana şekercim:))
Canımız, biriciğimiz, şekerciğimiz, pıtırcığımız nefertitimizin doğum günü.
Seni çok çok seviyorum tatlım, iyi ki doğdun, iyi ki tanıdım seni.İnsanlara hep iyi yaklaşıyorsun ve pozitifliğinle ruhumuza tebessümle dokunuyorsun, hayat zor ama bu zorlukta dilerim Allah senin gibi güzel-temiz yürekli kişileri karşına çıkarsın.Bu yaşınla birlikte bütün belirsizlikler sonuca ulaşsın, hak ettiğin gibi bir yaşam senin olsun.Hep gül, hep sevin, hep sevil, hep sev tatlım.İYİ Kİ DOĞDUN, BUGÜN TÜM GONG SEVERLER SUSACAK GONG HAYALLERİ SENİNLE COŞACAK, güzel oppanlı rüyalarrr:))

Tarih84

8 yorum:

Miss_Nefertiti dedi ki...

Canııımmmm yaaa iyiki tanımışım seni. Şu son 1 yıl benden ne kadar çok şey götürse de emin olduğum tek şey kazandıklarımın daha fazla olduğu. Çok sıkıntılı ve üzücü bir yıl oldu benim için. Ve tabii ki senin için. Yeni yaşımda mutluluk, huzur, sakinlik, hayalimdeki gibi bir iş ve en çok da AŞK istiyorum. Hepsi tez zamanda olsa daha da süpper olur tabe :D

Ben de seni çok seviyorum canım.Beni tanıdığınıza, yüreklerinize alıp sakladığınıza, dost bilip üç-beş satır karaladığınıza umarım hiç pişman olmazsınız. Biz hep gülelim, eğlenelim ve her zaman mutlu anlar yaşayalım. Her zaman böyle sımsıcak kalalım. Ayrıca o harika mesajın içinde çok teşekkürler. Kocaman öpüyorum canım benim. Kolaj da harika olmuş. LaFea'mın dediği gibi Gong bahane dostluk şahane ;)

tarih84 dedi ki...

1 yıl bizden çok şey götürdü ama bizleri birbirimize daha sıkı bağlarla yaklaştırdı.herşey gelip geçiyor ha zor geçiyor ama hiçbirşey kalıcı değil.dostluğumuzu zamana ve yaşama inat kalıcı yapmak elimizde, seni çok seviyorum tatlım, hep yanımda ol, arkadaşım ol istiyorum.Bu arada doğum günü dileklerin şahane bende bu dilekleri kendime yeni yıl dileği olarak alıyorum:))

Moda Çıkmazı dedi ki...

happy birthday to you nefertiti! :))

Joey Potter dedi ki...

Çitlembiğim benim 1 sene değil sanki çok daha uzun zaman geçmiş gibi hissediyorum. İyiki varsın, seni anan bizim için mi doğurmuş yoksam :D :D Öperim en kocamanından :D

Miss_Nefertiti dedi ki...

Dimi ya valla Yeni Yıl dilekleri gibi olmuş. Zaten ben doğum günümü hep yılbaşı gibi kutlarım. Dileklerim hep öyle oluyor çünkü... :) Dediğin gibi bağlarımız daha da kuvvetlensin yıllar bizi eskitse de dostluğumuz hep baki kalsın canım. Allah'ım bizleri hep Dost kılsın inşallah :)

tarih84 dedi ki...

bir arkadaşım bu fotoğrafı benim moıntajladığımı duyunca kulaklarına inanamadı.ben ve beceriksizlik:)) ama isteyince illaki oluyormuş birşeyi de yok hani.paint programı, kes kopyala yapıştır bitti aa bolcada sevgi katarak tıklattım mause mu:)))

nefertittimin gong aşkı uğruna:)

Miss_Nefertiti dedi ki...

@moda çıkmazı- Teşekkür ederim canım.

@LaFea'm - dimi canım yav. bugünde aynı şey geçti aklımdan sanki yıllardır tanıyor gibiyim seni :) Annem beni Gong için doğurdu ama tanışmak sana kısmet olmuş :) Eheueheuheue...

@tarih'im - canım bu harika kolaj için tekrar tekrar teşekkürler. Mousa tıklayan parmakların dert görmesin inşallah :) Eee insan isteyince, azmedince neler başarıyor. Emeğine ve o güzel yüreğine sağlık canım. LaFea'mın hep dediği gibi Gong bahane arkadaşlık şahane ;)

mavi dedi ki...

çok duygusal bir anımdayım şu an. Fonda romantik bir parça çalıyor. Gözlerim dolu dolu. Salı geceleri lanet geceleri oldu resmen ve ben bu ruh halinde bu mesajı yazıyorum. Arayamıyorum,yazamıyorum ama derdimi anlatabiliyorum sanırım. Tarih de biliyor oğlum olsa seni alırdım hatun o kadar seviyorum seni. İyi ki varsın bebeğim.