16 Aralık 2010 Perşembe

Mavi Kız İzmir'e Gelmiş

Photobucket

Mavi kız İzmir'e geldi.Mail ve telefon trafiğinin ardından Bornova'da buluştuk.Güzel bir yemek, tatlı sohbet,azıcık dedikodu:)) Teknoloji özürlülüğüm nedeniyle çektiğim fotoğrafları yanlışlıkla sildim, ben de fotoğraf yok malesef:(( Güzel bir günden kalan keyifli anılar doldurdum zihnimde.

Bu keyifli gün için teşekkürler MAVİ:))

Tarih84

6 yorum:

mavi dedi ki...

İzmir ben geldim geleli ağlıyor yahu :D Bu havada kalkıp geldiğin ve beni mahçup ettiğin için çok teşekkürler canım benim. O kadar işin gücün ve sağlık sorunlarının arasında bana zaman ayırdın tekrar tekrar iyi ki varsın. Seçtiğin mekan da en az senin ve sohbetin kadar güzeldi. Bendeki nadide fotoğrafla idare edeceğiz o zaman =P Ben bir döneyim de ^^'

tarih84 dedi ki...

mavi::)) şekercim ben de çok sevindim.yağmur indirdi çok fenaa,hatta şimşekler sanki odamda patlıyo.gene gel yine gel. hep gel mavimmm

Gülcan dedi ki...

fotolar olmasa bile gönüller bir olsun sevgiler.

tarih84 dedi ki...

Gülcan: haklısın, sağolasın, sevgi dolu günler:)

Kezban dedi ki...

slm tarih84 nasılsın keziii ben asya fenomenden site iş değişikliğinden bir süre girememiştim ama sana çok dua ediyrdum kpss için sonra site kapanmış sanırım ezgidizide falanda göremedim üye olmadığım halde seni araştırdım:):)

tarih84 dedi ki...

Keazban: merhalara kezii, çok sevindim seninle yeniden iletişime geçtiğimize:))umarım işlerin yoluna girmişti.asyafenomen kapanalı çok oldu,site işi zor ama başka şeylerde etkiledi tabi.zaten hakkıyla yapan çok.ezgidiziye gelirsek benim hiç üyeliğim olmamıştı.oradan sadece dizi izlerim.beni merak edip araştırmana çok sevindim.bu benim kişisel bloğum.sadece kore konuları değil hertelden çalan bir blogçistediğin birşey olduğunda heömen yardımcı olmaya çalışırım.bloğumun facebooktan da ulaşabilirsin:)