16 Aralık 2010 Perşembe

Kim Nam Gil'den Sexy Hareketler Aiguu...

Photobucket
Kim Nam Gil pek sexy maşallah, her geçen gün daha çok ilgimi çeken bir yahşi delikanlı:))
Photobucket
lovers dizi ile 3. derece sayılacak rolde tanıdığım, sonralarda Portrait of a Beauty filmiyle off bu adam neymiş böyle dediğim, şimdiler de ise Bad Guy dizisi ile genç kızların kalbinde yer etmiş yahşi, oppa kıvamında delikanlı Kim Nam Gil. TRT1 sayesinde izlediğimiz Muhteşem Kraliçe dizisiyle de ülkemizde hatırı sayılır bir fan kitle kattı hanesine:)
Photobucket
Bad Guy izleyip de beğenmeyen yoktur herhalde, bir ara ben de izleyip görüşlerimi bildiririm artık, sonu berbat denilen şu diziyi.Askere uğurlanan Kim Nam Gil'e hayırlı teskereler diliyorum, yeni projelerde yüreklerimizi hoplatması dileğiyle xoxo
Lovers:Portrait of a Beauty:Bad Guy:Muhteşem Kraliçe:Tarih84

8 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Ahh delüü Kadir o şimdi asker :) 2 sene sonra dönecek umarum dönüşü muhteşem olacak :D

tarih84 dedi ki...

Joey Potter:amiiinnn inşallah:))

mavi dedi ki...

n'oliyii yaa ben de izleyim bari japon dizileri güzel oluyor :)
bir tane prensesli falan bir dizi vardı çin mi japon mu hatırlamıyorum ama onu çok sevmiştim ben (öyle gereksiz bir ayrıntı olabilir ama söyleyesim geldi :))

Öperim

tarih84 dedi ki...

mavi:hahahah ben de dedim bu güney kore artisi nereden geldi japon esintisi:))
izle fıstık.

Syhn dedi ki...

bende bad guy ı izlemek istiyorum öyleyse
:D
daisy deki adam di mi bu yoksa izlemesemde olur :)

tarih84 dedi ki...

syhn: daisy de yoktu canım.bad guy izleyenler çok sevmiş sonu hariç ben de izlemek isterim açıkçası.

MineTD dedi ki...

konak-alsancak semalarında takılırken altta ilk göz ağrım beliriverdi :)o muhteşem kraliçenin yarattığı fan kitlesi içinde olmakta ayrı bir dokundu :) oynadığı hemen her film ve diziyi izleme girişimim oldu. bad guy iyiydi güzeldi de o sonu ne öyle anlamsız anlamsız (ben anlamadım en azından). kendisi baya seksi olup askere giderek son anda fan girl olmamı engellemiş hatırı sayılır bir çekiktir. severiz sayarız :)

tarih84 dedi ki...

MineTD: heheheee =)) muhteşem kraliçeyi pek sevemedim günlük dizi izlemey sabrı olmayan hemen bitsin gözüyle dizileri soluksuz izleyen biriyim. sanırım uzun süreli baktığım sarayın mutfağı ve yisan olmuştu:) bad guy ise ilk önce kaçırıp sonra izleyeyeim bari diyip ilk dört bölümde şutlayıp şimdilerde aklıma takılan bir dizi olarak yerini korumakta.