11 Aralık 2010 Cumartesi

2010 İzmir İlk Kar Tanesi Düştü olleyyyyy

Photobucket


Evde derslere kendini adamış bir fani gibi pineklerken nete geldim.Sizlerle birşeyler paylaşayım dedim bilgisayarı tam kapatacakken bloğumda hava durumunu görsüm,çığlığı bastım.KAR YAĞIYORRRRRR.Perde kapalı oturma takıntım nedeniyle ben bu mucizeyi kaçırıyordum.Balkona çıktım pek de kar karesi yakalayamadım cılız, bir kaç tepede birikinti.Pazartesi sabahı 5.30da yola çıktığım için kar erimemiş olur, Aydın daha da soğuk olduğundan oradan sizlere karla karışık manzara fotoğrafları çekebilirim.Çok heyecanlı.

Photobucket


İzmir'i lapa lapa kar kaplı görmek istiyoruzzz, eyy gök perileri, kar tanesi efendileri, fırtına tanrısı hadi bakiim işinizin başına burda size inana ve dua eden bir fani var! :)))


Photobucket
Kar tanesi sen nelere kadirsin böyle:)

Aslında kar yağdığını hissetmemem de doğal.Üzerimde gecelik, elimde kahve masa başı ders çalışan salaş bir tip, bir gram da soğuk hissetmez mi? Hele yazın bile penye ceket giyebilecek kadar üşüme potansiyeline sahip ben.Yani hava soğuk oldumu ev öyle sıcacık pek kalmaz da hani nedense pek hane içine yerleşmedi soğuk aman uzak da dursun.En iyisi bu olsa gerek dışarda kar içerde sıcak ohhh

Photobucket
Havada aşk kokusu varrr, yüreğimde jung woo ahh ahh,bu güne özel kar taneli yüzüğünü kapıp gelse, ey salaş kız, ders manyağı, kpss gazisi gel benim yarim ol dese ahhh direk evet evet evettttt

Photobucket


Aklıma Snow Quin dizisi geldi, böyle günlere de çok yakışırdı sözüm söz pazartesi akşamı bu diziyi hakkını vererek tanıtacağım.Ama önce sınavlarım.

Bu güne özel bir iki iç ısıtan parça benden size olsun!

Bir kerecik bile olsa DİNLEYİN! Bu dizinin tam mevsimi!

Tarih84

9 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Vayyyy kuzum al eline içeceğini mola ver iki dakka. Karı -kar tanelerini-, seyret ben öyle yapıyorum :D

tarih84 dedi ki...

Joey Potter:elimde içeceğim, telefonda sen, dışarıda kar hayat güzel:))

tarih84 dedi ki...

offff çok fena taktım kafaya ben bu yüzüğü istiyorum, eyyy beyaz arabalım prens her nerede ve ne yapıyorsan bırak işleri dinle yüreciğinin sesini istikamet İzmir, burda seni bekleyen çakma prenses var:)))

margrit dedi ki...

afyon'un o soğuğundan, karından sonra bana da muğla hiç soğuk gelmiyordu. ama hava bugün burada da kışın yaşandığını gösterdi :)

ah bir de kar yağsa (:

~bu arada hala blogum görüntülenmiyor mu :(

tarih84 dedi ki...

margrit: artık ulaşılabiliyor bloğuna canım:))

margrit dedi ki...

sonunda :))

tarih84 dedi ki...

margrit:malesef kar bitti oıfff bu kadar mıydı:((( yarın sabah bakalım neler olacak, Aydın'dan umutluyum.

margrit dedi ki...

bu kadar soğuktan sonra muğla'da da yağar diye bekliyorum bende. göreceğiz bakalım :)

tarih84 dedi ki...

margrit:bakalım, yeni soğuk hava dalgasını beklemek gerek.