31 Aralık 2010 Cuma

Güle Güle 2010, Hoş Gelesin 2011

Photobucket
2011 Güzel bir yıl olsun, işsizler iş bulsun, çalışan hakkını alsın, sağlıklı, mutlu, aşk dolu, pozitif olsun.İyi düşünelim iyi olsun.Unutmayalım: Seversek seviliriz, sevene değer verirsek sevilmeye devam ederiz.Hiç bir başarı tesadüfi olmaz, emek verelim, pes etmeyelim, çalışalım ve hakkımızı gönülden alabilmeyi dileyelim.Sevdiklerimzile el ele, mutlu sağlıklı , huzurlu, güven dolu bir yıl diliyorum hepimize.

Photobucket

Yeni yılda atanıp öğrencilerine kavuşmuş, sağlıklı, mutlu, aşık,huzurlu,başarılı, güvendiğim sevdiğim biriyle tanışıp kendi yuvamı kurmayı diliyorum.Bundan daha büyük bir dilek kendi adıma düşünemiyorum.İstemekten, dua etmekten sakın yılmayın İSTEYELİM Kİ GELSİN, İSTEYELİM Kİ OLSUN!

TARİH84

11 yorum:

brai dedi ki...

Hooo Hooo Hoooooo Mutluuu Yıllarrr Herkeseeee :)) Yeni bir sene, yeni başlangıçlar... Yeni başlangıçlarla birlikte gelen nice güzel şeyler... Kısaca bu yeni yıl, keşke dememek adına gerçekleştirmek istediğin her türlü dileğini gerçekleştireceğin, çok sevineceğin, çok güleceğin, güzelliklerin peşini hiç bırakmayacağı bir yıl olsunn... Mutlu, huzurlu, sağlıklı ve nice başarı dolu yıllara, mutlu yıllarrr tatlımmmm :)))

Kitap Kurduyum Ben dedi ki...

Canım inşallah dileklerin 2011 yılında gerçekleşir.Tüm güzellikler seninle olsun!
Mutlu yıllar!

arwentry dedi ki...

yeni yılın kutlu mutlu olsun bitanem.. inşallah hepimizin duaları kabul olur bu yıl.. 2010dan pek fayda gördüm denemez 2011 içinse umutluyum şimdilik..
umarım 2011 umduğumuz gibi geçer hepimiz için ve hepinizle tanışma imkanı da bulurum..
yılbaşına yakışır kırmızı bir öpücük konduruyorum yanağına :)

Joey Potter dedi ki...

Yeni yılda da, bundan sonraki yıllarda da bıkana kadar, birbirimizden nefret edene kadar beraber olmak dileğiyle. İyi niyetini, güler yüzünü, samimiyetini en zor anımda uzaklardan gelip bana el verişini yaşadığım sürece unutmayacağım. Aramızda ne geçerse geçsin, sen benim hep minnetle ve sevgi ile anacağım bir insan olacaksın. Zordu 2010 özellikle sonları ama 'no pain, no gain' derler :) 2011 farklı olsun, çağıralım KAÇMASIN bu sefer gelsin uslu, uslu. SAĞLIK OLSUN, BAŞARI OLSUN, AŞK OLSUN, içimiz ısınsın :) Oppaların yılı olsun. Gözümüz gönlümüz açılsın :D Ehhh daha ne olsun :D

tarih84 dedi ki...

brai:off şahane dilekler bunlar, sağolasın varolasın:))

Kitap Kurduyum Ben:çok teşekkür ederim tüm güzellikler hepimizin olsun canım:))

arwentry:sizleri tanımka benim için de çok güzledi inşallah 2011 de görüşebiliriz canım:))

Joey Potter:fıstığım benim san ne yazsam az, dostluğunu asla unutamam.dara düştüğümde sen vardın yanımda, maneviyatımın çöktüğü zamanda güven duygusunu yeniden sen kattın bana.en benim özel arkadaşım, dostumsun bunu unutma.

hayat güzel dedi ki...

canım aklından gönlünden geçen bütün dileklerin gerçek olsun, dilerim 2011 senin yılın olsun:) güzellikler peşini bırakmasın hiç;)

tarih84 dedi ki...

hayat güzel: amiin canım cümlemize:))

Syhn dedi ki...

iyi yıllar güzel yüreklümm.. çok öptüm..

tarih84 dedi ki...

syhn:sağolasın tatlım:))

çeşnici Handan dedi ki...

Sana sağlıklı mutlu ve bol aşklı bir yıl dilerim. Sevgilerimle.

tarih84 dedi ki...

çeşnici Handan:sağol tatlım:)