15 Aralık 2010 Çarşamba

Forum Aydın'da Yılbaşı Heyecanı & HERRY Mağazası

Photobucket
Vizeleri atlatıp okuldan çıktık, Aydın'ı gündüz gözüyle gezme zamanı, gerçi akşam olmuştu bile.Her okul sabahı gördüğümüz foruma gitmeye karar verdik.Gün içerisinde yağan kar, üşümenin verdiği yorgunluk hissi ile kapalı mekanlarda gezinme isteği arrtı.Katkat giyinip lahana modunda gezindik:))
Hayde bire Efeler hobbaaaa...
Photobucket
Gerçekten de çok beğendim, İzmir, Forum Aydın, Forum Bornova'nın minyatürü ama daha sıcağı sanki.Allahım duy beni diye saat başı kızlarla dua ettik, sözleşmeli atamalarda bari Aydın'a atanabilsem diye:))
Narenciye şehrini çok sevdim.Düşünsenize şehirde adım başı turunç ve limon ağacı var, bir yandan kar yağıyor o kadar sevimli ki ahh ahh...ben bu şehri çok sevdim.
Forum Aydın'ı gezerken HERRY Mağazasında durduk, tüm kızlar çok beğendik.Yılbaşı ruhu tüm Aydın'ı sarmış doğrusu.Vitrinlerde yeni yılın heyecanı.
Photobucket
Bu kombine bayıldımmmmmm
Çok tarz bir mağaza, daha çok bilgi için TIKTIK
Photobucket

Biraz da yeni yıl heyecanını yansıtan alışveriş yapmak istedik, soluğu kipada aldık.
Dr.oetker boş durur mu hiç, yeni yıl kurabiye paketi çıkarmış.Çok da hesaplıydı fiyatlar.
Fotoğrafları özellikle fiyat etiketleri ile çekmeye çalıştım sizlerin de fikri olması için!
Photobucket
İllaki yılbaşı süsüleri:))
Photobucket
Melek figürleri çok hoştu.
Photobucket
Eee aç öğrenci gezemez di mi doymak gerek.Pizza molası, açlıktan resmen gömüldük yiyeceklere:))
Photobucket
Bir ara gözüme samsung hello kittyli telefon çarptı, hemmen kıza yetişip sordum cevabımı da aldım, uzatmadım kıza borling salonuna doğru yol verdim:))
Yani forumda 3Dli sinema salonundan tutun da borling salonuna kadar herşey var, ahhh ahh Aydın sevdim seni.
Güzel bir gündü, çok eğlenceliydi, bol yenilikli...bu yazılar burada bitmez:))
Tarih84

7 yorum:

Adını Sen Koy dedi ki...

Ayyy ne güzel ya :) Bende böyle Aydın İzmir ya da Muğlada çalışmak istiyorum. Mersin'in havası gibi olduğunu düşünüyordum ama kar yağıyormuş. Daha çok istemeye başladım oraları :D

tarih84 dedi ki...

Adını Sen Koy:valla ben Aydın'a bayıldım, zaten bir adım sonrası İzmir, süpper, ben anlatılsada asla inanmazdım.şehirde adım başı portakal, limon, turunç. ağaçları var, ve kimse düşen lere bile tenezül etmiyor.limonun kilosu 1tl.harika bana göre, bu şehirde yaşanır doğrusu.nostaljik yeri de çok.

Adını Sen Koy dedi ki...

Mersinde eskiden portakal limon bahcesinden gecilmezdi, artik binalardan geçilmiyor. Bahar gelince limon çiçeği kokardi mis gibi. Birde palmiyelerimiz boldur en kocamanlarindan :) Havasi bi delidir ama.23 senelik hayatım boyunca alışamadım diyebilirim. Bir günde 4 mevsimi yaşatır:) kar toroslarda oluyor bitek :(
Seviyorum mersinin havasını ve boyle biyer arıyorum. Sanırım en yakın antalya, aydın. Kusadasini gördüm biraz. Beğenmiştim.

Joey Potter dedi ki...

Ne güzel turunçgilleri çok severim ben. İnşallah allah gönlüne göre verir de bende seni ziyarete gelirim oralara :)

tarih84 dedi ki...

Asını Sen Koy:haklısın mersin hep bambaşka olarak anlatılır ama Aydını da seversin bence.hem sıkıldığın an izmir dibinde:)) şehri gezince anlıyor insan, naranciyeler içinde doğal bir şehir çok sevdim ve her hafta ayrı bir seviyorum.

Joey Potter:sen bırak oraları sen buralara gel önce:)) artık doğum günümde gelirsin kutlu doğum günü haftası yaparız:)) ama sen hep gel her zman gel başımın üstünd eyerin var fıstığımmmm.

Adını Sen Koy dedi ki...

Yazdığım yorumu tekrar okudumda :) Aklımdan geçen 5 şeyin 1ini yazınca yazı birbiriyle bağlantısız oluyor böyle :)
Bende senden kıskandım dışarı çıktım bugün: http://drygzr.blogspot.com/2010/12/mersinde-bir-gezinti.html

tarih84 dedi ki...

Adını Sen Koy:ne güzel işte, biraz sosyallik biraz temiz hava yarasın:))