5 Aralık 2010 Pazar

Bir Pazar Akşamı Daha...

Photobucket

Çok yoğun ve yorgun günler benim bekliyor, üç günlük benden mola, afilli bir başlık yerine neden mi aynadan duyurdum sizlere işte sebep:

Son günlerde yoğunluğum malum, bloğumda yorum onaylamak dışında birşey yapamadım. Vakitsizlik böyle çaresiz bırakıyor işte. Facebook mesajları şaşırttı beni, bloğumun içeriğine bakmadan, makyaj üzerine tavsiye mi isteyen dersiniz, kozmetik pazarlama üzerine ödev hazırlayan mı derseniz çeşitli msjlarla yardım istekleri oldu, şaşırdım:)) Madem benden beklenen azıcık kokoşluk ve kozmetik sektörüne geçiş işte size buram buram kozmetik kokan ama içeriğinde tamamen kişisel bir yazı :))
Ayna önünde olmazsa olmazlar... Tek tek marka yazmama gerek yok gayet ortada.

Photobucket

Bir de çok beğendim ya da çok beğeniliyor tarzında cümleler kurmam gerekli di mi:))) siz kurdum sayın:))HYDRO CELL: nemlendirici, göz altı kremi ve peeling.

Photobucket

Benden beklenen ya da bekleyenlere yönelik yazımın yarısı tamamlamışken asıl mevzuya gelmeli di mi:)))

Photobucket

Masa örtüsü ise silgi çöpü toparlayıcı, leke tutmaz, çalışma örtüsü:)) tavsiye edilir:))

Görüldüğü üzere bolca ders çalışıyorum, yetmiyor öğrencilerime ders çalıştırıyorum, yine yetmiyor master yapan kuzenime çeviri yazılarında, Türkçeleştirme kısmına yetişiyorum... Yine yetmiyor finalde sorumlu olacağım sunuları da aradan çıkarıyorum yine yetmiyor daha da hırs yapıp dersleri yiyip içiyorum.. Allah sonumu hayretsin:) Kuzenimin yaptığı birbirinden nefis kahveler eşiliğinde keyiflenip, yine sevgili tatlı kuzenimin elleriyle kırdığı cevizlerle enerji kazanıyorum. Tabi bolca kalori de alıyorum offff :((

Photobucket

Yarına 3 sınava girip 2 sunum yapıcam, salı kuzenime ders anlatıcam, çarşamba hem özel derse gidicem hem de ameliyat olan minicik kuzenimi sevmeye gidicem, sonra.... bitmez anacım bitmez her daim oradan, oraya verilmiş sözler ve işlerim var. Peki ben? Ben mi?Hala ayaktan sakat, hala başı dönercesine oradan oraya savrulan, sizin yakından bildiğiniz şekildeyim.
Sizlerden birkaç gün uzakta kalacağım, beni özleyin anacııım xoxo

Birkaç parça ile hareketlenmek lazım tabii:


Tarih84

13 yorum:

cecilia dedi ki...

hep kırmızı rujla aynaya afilli bişiler yazmak istemişimdir ama fırsat olmadı hiç haha :) makyaj masanı pek sevdim cnm kozmetik hakkında pek yazmıyosun ama kozmetik blogerlardan bi eksiğin yok gibi, o ne güzel ürünler öyle, sana iyi çalışmalar ve başarılar cnm, öptüm :*

Joey Potter dedi ki...

Kendine hiç acımıyorsun. Çok kızıyorum sana. Bir taraftan da azmine hayranım. FİGHTİNG GİRL. Her şey çok güzel olacak. Çağır gelsin değil mi? :D :D :D

francesca mckennitt dedi ki...

O sandığa bayıldım ama ben...

Miskokulu Lezzetler dedi ki...

Kolay gelsin ne diyeyim sevgiler...

hayat güzel dedi ki...

gerçekten yoğunmuşsun canım ya kolay gelsin ama bu yoğun süreçte sağlığını ihmal etme sakın... kendini de özletme;)

Gülcan dedi ki...

sınavda bol başarılar sizi çok iyi anlıyorum bende bu hafta çalıştığım yerde yoğun geçecek bloğuma ara verdim sadece yorum yazabilirsem yorum yapacağım svgiler.kuzeninize geçmiş olsun diyorum.

tarih84 dedi ki...

cecilia:hahaha sağolasın, afilli iki çiziktirik olsun istedim.makyaj masası dediğin rahmetli annanemin çeyiz sandığı, çam ağacından yapılma, hala mis gibi çam kokar:)

Joey potter:kendime acıyacak kadar zamanım olsa nasıl naz yapardım sorma malesef yok.artık hiçbir şeyi takmıyorum,gelen geldiği gibi zaten yaşanıyor.

francesca mckennitt: :)))


Miskokulu Lezzetler:teşekkürler:))

hayat güzel: sağolasın dikkat etmeye çalkışıyorum canım zaten sağlık şakaya gelmiyor.gelirim en geç çarşamba yeniden dayanamam bloğuma ben:))

Gülcan:teşekkür ederim,2 yaşındaki tatlı velet hem fıtık ameliyatını hemde sünnetini aynı günde oldu, tatlı veleti sevmek gerek:)) birşeyi yok gibi maşallah.

Syhn dedi ki...

bende merak ediyordum j.p e soruyordum seni bugün..

şöyle ara vereceğin zmnı bilelim bizde..
kırmızı ruj aynaya not.. sexi :D

bu bakım ürünlerini görüdğümüz ii oldu .. utandım şahsen gidip bi kaç ürün alayım da kendime bakayım :)

tarih84 dedi ki...

Syhn:ayy kıyamam iki gün yazı yazmadım merak edilirmişim:))

ara vereceğimi tahmin edememiştim, haber veremedim, vakitsizlik işte.Birde izmirde yağmur yağdı mı net kopuyor, çok teknolojik bir ülkeyiz maşallah.

her bayanın olmazsa olmazı yüz yıkama jeli ve nemlendiricidir:D

bu ürünler buz dağının görünen kısmı şekercim:))

Neslihan Yildiz dedi ki...

My Dear lovely cousin,

I know how hard you have to work to achieve your targets. Nevertheless you always take your time to be helpfull with others - like me and the rest of our family members. Therefore, and for every single part of who you are, I do love you !!

Always keep on mind: It is worth fighting for your dreams. But only those who above all do not forget who they are and what is important in life,only those - like you - will success all along the line!

I Love ya .. Take care :-)

Nes

tarih84 dedi ki...

Neslihan Yildiz: I also love ya my dear cousin. Beyond all the stress taking time for you and family is something naturally to me - nothing I do on purpose: As you said - this is simply me!!
Looking forward to see ya tonight.

Mucuk....

Kiraz Çekirdeği dedi ki...

Bu ne tempo, ne enerji? Maşallah size...Şarkılarda enerjik olmuş

tarih84 dedi ki...

Kiraz çiçeği:sağolun:)) neşemiz hiç eksik olmasın:))