16 Aralık 2010 Perşembe

Aydın'da Ramen Sevinci & Knorr'dan Yeni Ürünler

Photobucket
Resimdeki fransız kahve bardağı, kahve yerine bitki çayları ve hazır çorba içiminde kullanılmaya birebirdir.
Knorr ürünlerini oldum olası severim.Çalışan anne çocuğu olunca iş başa düşer, ne kadar becerikli olsanız ya da olduğunuzu sansanız da bazı günler elinizi kaldırmak istemezsiniz.İşte o zaman knorr ürünleri imdadınıza yetişir.Yıllardır severek tükettiğim markanın yeni serisine bayıldım.Aslında canım ramen çekmekteydi, madem ramen bulamıyorum kutuda ramen tarzı yeni çıkan ürünlerini alayım dedim.Sonra çabuk çorbalarda yenilik yaptığını gördüm.MAKARNALI YOĞURTLU ÇABUK ÇORBA çıkarmış, şahane doğrusu.Neyse diğer ürünlere yöneldim ve aradığımı buldum.ÇABUK MAKARNA SERİSİ,denemeye değer!
Photobucket
Tam herşey bitti kaderime razı olmalıyım koskoca İzmir'de bulamadığım rameni burada mı bulucam derken o da nesi annaammmmm ramen RAMEN RAMENNN VARRR!Resmen çığlığı bastım, okul arkadaşlarımı korkuttum:))
Kungfu marka Ramen aldım:))) çubuklarımı beklerken, içinden çatal çıkması da şaşırtıcıydı.Neyse ki evimde çubuklarım vardı.
Photobucket
Photobucket
Azımın tadı yerine geldi doğrusu, darısı aradığı tadı bulamayanların başına.
Tarih84

5 yorum:

Adını Sen Koy dedi ki...

Ya bu rameni dizilerde izleye izleye canım çekiyor. Hiç yemedim ama merakım tavan yaptı iyice. Yarın migrosu talan edicem. Bulamazsam yandılar :D

Joey Potter dedi ki...

4 TL bana hazır makarna için pahalı geldi. Gerçi vaktin yoksa ve çok acelen varsa iyi. Ama vakit varsa ben o paraya 1 paket makarna ve domates sosu alır kendim yaparım. Ramene gelince de arayan bulur diyorum :D Leader rameni bulacağın günlerde gelecek :D

tarih84 dedi ki...

Adını Sen Koy:valla migroslarda varmış, ben koca İzmir'de migroslarda da bulamadım.Aydın'da bulmam mucize gibi gelmişti ama bu İzmir'in ayıbı bence, diğer şehirlerde bulunuyor.

Joey Potter:amiin darısı Leaderin başına:)) valla bu makarnaları sevdim, sosları baya güzel ama haklısın eğer amaç karın doyurmaksa tabikide al yap koca tencere makarna.

Adsız dedi ki...

Kung fu ramenin içinde domuz yağı olduğunu biliyor muydunuz ?

Canan Dahiroğlu dedi ki...

(@Adını Sen Koy)

Migrosta ramen bulamayabilirsin.Doğaldır.Bende bulamadım.Fakat sonra domatesli erişte aldım.Aynı şey nasıl olsa,değil mi?
Acılıydı,fakat denemeye değdi.