23 Aralık 2010 Perşembe

Athena Başladı Ama Ben Jung Woo Sung Dietine Başladım!

Photobucket

Athena dizisi geç de olsa nihayet başladı.İlk iki bölüm yayınlana dursun ben uzun süre beklemeye niyetliyim.İris dizisinin devamı niteliğinde.İris dizisi asya kıtasını aşmış dünya piyasasında hatrı sayılır bir başarı elde etmişti.Şimdi sıra Athenada.


Photobucket

Jung Woo Sung DİETİNE GİRDİM!
Aşkım, oppam, başımın tacı, ömür törpüm, sevdiğim, kulun kölen olunasıcam benim benim benim ne ettin sen!Valla her filminde tek bir kadına aşık olurdun sen peki ya şimdi!Allahım dizisinin sadece 2 bölümünde 3 kız, yarabbi benim yaralı yüreğim nasıl dayanır diğer 18 bölüme, kalbime mi dindireceksin sen?
Photobucket
Allahııımmm Sana Geliyorum!!! Oppaaaaaaaa, dur yapmaaaaa!

Photobucket
Nerede bu devlet nerede bu RTÜK ULEYYYYNNNN!Tarih84

6 yorum:

~kendisi dedi ki...

Woo Sung ajussi (Woo Sung oppa dersem katledilebilirim korkusuyla ajussi demeyi daha uygun buldum :D) yaşlandıkça gençleşiyor sanki. Bölümleri indirip şöyle bir göz atmıştım sadece ama 2 bölümde 3 kız olayını fark etmemişim. Resimlerde Su Ae ile görmüştüm sonra indirdiğim bölüme atlaya atlaya bakarken Lee Ji Ah ile de yakaladım. Peki 3. kim ? :D Neyse birazdan Türkçe altyazı çıkacak öğrenirim :)

Ben de çoğu kişinin aksine yayınlanırken izlemeyi tercih ediyorum, böylelikle izlemek istediklerim birikmiyor. Aslında meraklı ve sabırsız yapıma hiç uymuyor bu davranış ama nasıl oluyorsa yeni bölümleri beklemek konusunda sıkıntı yaşamıyorum.

Fazla uzattım yine. Hadi sana iyi diyetler :)

tarih84 dedi ki...

kendisi:Allah iyiliğini versin yorumunun girizgahına koptum:)) o benim için körpe ajussileşemdi, kana kana içilpte doyulamayan şarap misali:))
dizi konusuna gelirsek bu sefer bekleyeceğim bakalım kaç bölüm izlerleyene kadar sabredebileceğim.bekleme çok zor oluyor.secret garden beni öldürüyor hele bu dizi aşkımın dizisi olunca yerlerden zor toparlarım kendimi biliyorum.bekleyeceğim ya sabır diyerek.ama bölümleri indirmeye bu akşam başlayacağım hatta iris ve secret garden indirmeyede, yeniden izlemek istiyorum.kpss ye el atmadan iyice dizi depolamalıyım bünyeme.

Öykü dedi ki...

Kizim sen birak bu adami, ondan sana yar olmaz. G-Dragon da son klibinde beyaz kizlarla fingirdesiyor zaten :(

tarih84 dedi ki...

Öykü:offf senin için de yıkım olmuştur:) aiguuu ne etsek gari.aşk işte lanet olsun ikllaki jung woo hep jung woo offf be jung woo...

Öykü dedi ki...

Ottokeeee?

tarih84 dedi ki...

Öykü: omo omo omo ne yapsakki oğğ:)))
hahahaha:)))