21 Aralık 2010 Salı

Akılsız Başın Cezasını Ayaklar Çekermiş:((

Photobucket
Ayak bileğimdeki problemden bahsetmiştim, doktor süre vermiş geçmediği takdirde ameliyat tarihi için 20sinde hastanede olmamı istemişti.Ben de 20sine sunularımı çekmiş, okula gidip tüm işlerimi halledeyim 21inde gideyim demiştim.Aptal olunca çekeceğin çok işte, neye güvenip kendi başıma karar verdiysem artık.Bir günlük gecikme 1 haftama maloldu.Doktor günlerinin ve ameliyat sayısının belli olduğunu, kendisi istese de ameliyathanelerin hazırlık aşaması nedeniyle geç geldiğimi belirtti.Salı günü gidip tahlil aşmasını yapılacak, gün alıcam.Eğer aksilik olmazsa aynı hafta ameliyatımı olmuş olucam.Şimdiden konuşmak ne kadar doğru bilemiyorum, malum bizim planımızla hastane planı tutmuyor.Taa en başta kpssye çalışıyorum zamanım gitmesin demeseydim,vaktinde doktora gitseydim şimdi bu raddeye gelmeyecekti bu bilek.İşte akılsız başın cezasını bileğim çekmekte.İyice zorluyor, resmen günlerim azaba dönüştü.Doktor şimdilik iğne verdi, bir nevi morfin diyelim şuna bakalım artık.Biraz sevindim, ruhumda var bir ineklik, okulda hocalardan biri süpriz yaparak programımıza ek sunu koydu.Dönem sonu olan sunumumu salı gününe yetiştirip bunu da aradan çıkarırım.Zaten devamsızlığım hiç yok sonrasında finallere kadar okula gitmesem bile sorun olmaz. Benden son durum bu kadar blog sakinlerim, bir sonraki dertleşme haberleşme yazımızda buluşmak üzere xoxo

Tarih84

12 yorum:

Kiraz Çekirdeği dedi ki...

Çok geçmiş olsun, resim çok yakışmış bu yazıya, çok masum olmuş...:)

Adını Sen Koy dedi ki...

Geçmiş olsun canım. Bi an önce iyileşip turunçgil ağaçları altında daha çok gezersin inşallah :)

tarih84 dedi ki...

Kiraz Çekirdeği:ben de çok sevdim, yazıyı yazarken başım da ağrımaya başlamıştı, yatağımın üzerinde duran ayıcığa gözüm ilişti dedim bu resim kadar olamadık be pofuduk derken bu çemkirme blog yazı görseli seçmeme vesile oldu.

tarih84 dedi ki...

Adını Sen Koy:amiiin, o turunçgil ağaçlarının altında dün baya gezindik, Aydın merkeze indik, annemin aydın kurutulmuş biber isteği üzerine neyse ara sokaklardan yürüyelim dedik sokak değil turunç bahçesi mübarek, daha fazla dayanamadık ve topladık.çimlerin üzeri resmen turunç kimse dönüp bakmıyo.bizde çakma aydınlı oalrak düşenlere bakmayıp daldan topladık,bir teyze sopa vereyim vurun teklifinde bile bulundu şükür boyumuz yetti.yaklaşık 3 kilo topladım annem bu hafta turunç reçeli yapacak onlardan.Aydını çok sevdim, nice güzel aydın yürüyüşleri diliyorum kendime:) sevgiler.

YILDIZ dedi ki...

Çok geçmiş olsun.Ameliyat işi zordur bilirim hele ayakta problem varsa umarım çok ciddi bir şey değildir.

hayat güzel dedi ki...

çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm ya

Adını Sen Koy dedi ki...

:) oh oh afiyet olsun hani bize?:) Gez bakalım ama benimde bi isteğim var. Gezerken fotoğraf çekebilir misin? Merak ediyorum oraları ;)

Gülcan dedi ki...

çok geçmiş olsun üzülmeyin bundada vardır bir hayır byeee..

tarih84 dedi ki...

YILDIZ:ameliyatla hallolacak birşey diye düşünüyorum.bakalım.

Hayat güzel:sağolasın canım, üzülmemek lazım aslında, Allah beterinden korusun, senin minik kuzen nasıl? onun ameliyat sonrası durumunu hiç yazmadın, hastaneye gittiğimde aklıma gelen kişilerden biri de kuzenin oldu biliyor
musun:((

Adını Sen Koy:fotoğrafları çektim ama akşam karanlığı pek istediğim gibi olmadı, haftaya da çekeceğim hepsini toptan yayınlarım, hem reçelde yapılmış olur:))

Gülcan:bencede vardır bir hayır allahın işine akıl ermezmiş, sağolasın:))

Sümeyye dedi ki...

çok geçmiş olsun umarım ciddi birşey değildir...

çeşnici Handan dedi ki...

Çok çok geçmiş olsun. İnşalllah kolayca hallolur ve sağlığına kavuşursun canım. Bundan sonra artık sağlıkla ilgili olayları erteleme derim.Sevgilerimle.

tarih84 dedi ki...

Sümeyye:sağolasın,şuan kesin birşey diyemiyorum malesef.

çeşnici Handan:evet sağlık önceliğim olacak.kpss döneminde zihnim bulanmıştı, önceliklerimi şaşırmıştım.kpss önceliğimdi ama o beni sonlarda bıraktı.bundan sonra önce ben!