18 Aralık 2010 Cumartesi

2011-Yeni Yıla Aşk Dolu Dilekler...

Photobucket
Birkaç gündür yeni yılı ve getirmesini umud ettiklerimi düşünüyordum.Tanrıyla kul arasındaki ince çizgiye inanırım, güzel, doğru şeyler düşünüp, pozitif kalmaya çalışıyorum.Eşref saati niyetine dilek hakkım abzürt birşeyde heba olmasın diye=))
Düşündüm taşındım hem benim hem de tüm insanlık için yeni yıl dileğim aşk, aşık olmak, sevmek sevilmek olsun istedim.İnsan sevince dünyayı güzel görür, sevince hep iyi olmak, iyilikler yapmak ister.
Savaşma seviş diye boşuna dememiş atalarımız di mi:))2011 aşkın yılı olursa, 2011 güzelliklerin de yılı olacak demektir.

Sevginin,sevmenin, aşkın bile mekanikleştiği günümüzde gidişat pek de iç açıcı değil doğrusu!
Photobucket
Aşk dolu başlangıçlar olsun, başlamış olan sevgiler aşka dönüşsün, pembe noel ağaçları gibi sizlerin de dünyası pespembe olsun.
Photobucket
Baby I LOVE U:
Tarih84

5 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Opplar Türkiye'ye gelsin :) Yeni Yıldan dileğim budur :) Bende aşk istiyorum olur mu ki? Sağlık istiyorum herşeyin başı sağlık artık daha anlam kazandı. Seni görmeye gelebileyim istiyorum :D Öyle yane :))

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: oppalar Türkiye'ye gelse kaç yazar, ben bir adet benim oppam olsun istiyorum:)) aşk istiyorum artık ama karşılıklı olanından, acılar dinsin mutluluk gelsin.ve sen gelesin sitiyorum.ama önce sağlığın, tam tamına iğleş sonra:)

çeşnici Handan dedi ki...

Yeni yılda tüm dileklerinin gerçekleşmesini ne istiyorsan hepsinin olmasını, sağlıklı ve mutlu bir yıl dilerim.

tarih84 dedi ki...

çeşnici Handan:teşekkür ederim sağolasın:)) güzel şeker tadında bir yıl dilerim:)

Zeynep Şeker dedi ki...

Cok guzel bır blogunuz var , ınsanın ıcını ısıtıyor hemen takıbe aldım :)
Bende sızı benımkıne beklerım, ıyıkı tanıstık:)

http://zeynepsek.blogspot.com
Sevgılerımle,
Zeynep