26 Kasım 2010 Cuma

Kızım Nerede? & Ransom : Bir çakma Dizi Daha Oldu!

Photobucket

Atv seyircisinin yeni dizisi Kızım nerede? Gördüğüm anda tüh geç kaldık 14 yıl kadar neden daha önce çakamadık ekranlarımıza dediğim bir dizi.Film 90dk bizde ise her bölüm 90dk hahahaaa sabır sabır yaa sabır...:)))) Başroller iyi, Yonca Cevher, Binbir gece dizisi sonrası süper bir dönüş yapacak şimdiden belli.Yeni tarzına bayıldım doğrusu, saçlar yakışmış.Dizi tanıtımlarında ise en çok güldüğüm şeyse Lider adlı dergide adamın kapak olması, gerçekte Lider diye bir dergi var mı bilinmez ama girişi bari değiştirseydiniz, kopyacı gibi çakıldık doğrusu.

Photobucket

Bu fragmana dikkat:ilk başta parayı vermeye razı olan Mel Gibson aldatılınca deli gibi panayır alanında oğlu için koşturur, çığlık atar, dövünür falan; işte bizim Yahşi Türk karizmamız da bu sahnede kızı için koşmakta.Bir farkla bu koşuşa hasta olacak Türk kadınlarımız mevcut:)))Aşka Sürgün diye bir dizi vardı orada da adamın kızı kocaya kaçmıştı:)) Adam da kızı için koşturmuştu taaa o zamanlardan koşuşa hasta bir bayan(ismini yazarsam kellem uçar) bu yahşi jönün İzmir'e gelmiş ne kadar tiyatro oyunu varsa en ön sıradan bileti alan ilk kişi olarak takipledi hala da takip etmekte:)))))


Bu da diğer iç acıtmak üzere kurgulanmış fragman, benim içim hiç acımadı ya neyse!

Konu özeti:Varlıklı bir aile olan Demiraylar'ın kızı Zeynep, babasının doğum gününde gittiği bir partide kaybolur. Olayı araştıran polis dedektifi genç kızın izini sürerken ailenin sırlarıda bir bir ortaya çıkar. Ailenin karmaşık ilişkileri ve entrikalar açığa çıktıkça başlangıçta önemsiz zannedilen sırlar büyük hesaplaşmaları ve çatışmaları da beraberinde getirecektir. Ece uslu dizide kızım nerede diyecektir .İlla geçmiş hesaplaşma, aşk üçgeni beşgeni eklemezsek dizi olmaz, bir de kızı genç kız yapalım iki kötü alışkanlık attırıverelim oğğ tadından da yenmez hani, bıktım Türk mantığı sıradan senaryolardan.


Photobucket


Taklitler asıllarını yaşatır diye boşuna söylenmiyormuş , bu sağlam filmi bloğumda yazmaya vesile oldu.

Tom Mullen, zengin ve başarılı bir uçak şirketi sahibidir. Karısı Kate ve oğlu Sean ile mutlu ve yolunda giden bir hayat yaşarlarken bir gün oğullarının kaçırılması ile herşey tepetaklak olur. Sıradan kaçırılma olaylarının hepsinde olduğu gibi kaçıranlar fidye karşılığı çocuğu bırakacaklarını söylemektedirler. Buraya kadar herşey bildik bir şekilde giderken Tom'un birdenbire vermiş olduğu son derece riskli ve kaçıranlar dahil herkesi kitleyen kararı ile bütün dengeler altüst olur. Artık sadece Sean değil, fidye isteyenler de av durumuna düşmüştür

Photobucket

Tom'un verdiği karar değişikliği ile oğlunu kaçırana değil de kaçıranları yakalayana 2 milyon dolar vermeye kalkışınca işler bambaşka bir hal alır.Anlatmak istemiyorum seğredilmeyi hak eden güzel bir film.

Acılı anne, Ece Uslu saçlarını kaynakla uzatıp, hakve tonlarına boyamış, biraz da dalgalı fön verdirtmiş.Dizi için yeni imaj mış da neyin imajı, aslı işte bu fotoğrafta!

Photobucket

Filmin şaibeli ismi, izleyelim süpriz:)) Uzun süredir ayılıp bayılarak izlediğim birisidir.Hatta çok uzun süre taa Apollo 13'den beri de CSI-NY da tavan yaptı doğrusu.

Photobucket


Tarih84

Hiç yorum yok: