7 Kasım 2010 Pazar

Biraz Mola

Photobucket
İstediğin kadar maskele kendini, istediğin gülücüğe bürün, içindeki yılgınlık, derine işlemiş yalnızlık yansıyacaktır suretine.

Son zamanlardaki mücadelemde çok yorgun düştüğümü yeni yeni anlıyorum.Üzerimdeki ağırlık biraz hafifleninceye kadar bir çok şeye mola veriyorum.Bloğum da dahil.Belki fark etmeden bir enerji girer kanıma ve u dönüşü yaparım bilemem şimdiden.Elimde ders kitaplarım, yarına yetiştirmem gereken sunumum, gidemeyeceğimi söylediğim arkadaş toplantısındaki buruk peki sen nasıl istersen sesleri offff ağlamak istiyorum.Ama Hayır bunu ben istedim, okulu da kpss yi de öğretmenliği de ve şükretmeliyim en azından şu belirsizlikte bir uğraşım, bir amacım var diye.

Bekleyenler ve bekletilenler:
2 anime yazısı, 4 dizi tanıtımı, 2 film anlatımı, 3 kitap tanıtımı, arkadaşlarla buluşmalar ki 1 yılı aşkın süredir ekiyorum onları :( gidilecek yerler, görülecek güzellikler ,verilecek kilolar, alınmayı planlanan ciciler, istanbullll, la feam, seyhanım, chibim, nefertitim,rüzgarım,ahhhhhhhhh denizli, muğla ahhhh...

ve şimdi:
sabah 5.00 da kalkmış, 5.30 da çıkmış olacağım Aydın yollarına.Elimde ödevler sırtımda kitap dolu çantam akşam 21.30 da bitecek 8.30 da başlayan ders serüvenim.Gün içinde alacağım telefona bağlı belkide İzmire gelmeyip İstanbula geçicem.Bilemiyorum nerede olucam, nereye varıcam.Eğer İzmire olursa dönüşüm biraz mola en az 10 gün ben yokum.

Özlenecek miyim bilemiyorum ama ben SİZLERİ ÇOK ÖZLEYECEĞİM


TARİH84

20 yorum:

Joey Potter dedi ki...

İstanbula geliyorsun. Neredesin sen ya. Bütün gündür seni arıyorum.

tarih84 dedi ki...

Joey Potter:fıstığım biletimi aldım, yarın sabahtan Aydın'a gidiyorum okuldan çıkınca İstanbul'a geliyorum, İzmir'e uğramadan.öptüm seni şekericim.Salı oradayım sabahın köründe.

sophie'nin dünyası dedi ki...

tüm yorgunluğuna rağmen bir şeylerle uğraşmak, çabalamak, çalışmak çok güzel bence. o kadar uzun zamandır dinleniyorum ki, yorulmayı özledim:)
umarım bir an önce eski enerjini ikiye katlayarak kendini toplarsın, burayı ve bizi çok sensiz bırakmazsın, kolay gelsin...

tarih84 dedi ki...

sophie'nin dünyası: çok teşekkür ederim güzel yorumun için.şimdilik eşya hazırlığındayım, hem yarınki okul temposu için hem de devamında istanbul yolculuğum için.Bir yerdne bir yere yaprak misali savruluyorum.bomba gibi bir dönüş olcağına eminim:) sağolasın canım.

çeşnici Handan dedi ki...

Canım dinlen kafanı topla bizi çok bekletmeden kendini özletmeden aramıza dön seni bekliyoruz. İyi bir hafta dilerim herşey gönlünce olur inşallah.

tarih84 dedi ki...

çeşnici Handan: sağolasın canım, hazırlıklar tamam artık yolculuğuma saatler kaldı.

Syhn dedi ki...

istanbul durağında buluşmak üzere.. görünce söyleceğim fikirlerimden biri bu bekleyen yazıları özet halde geçmen olacaktır :)

Moda Çıkmazı dedi ki...

bazen ara verip, nefes almak daha rahatlatır insanı. Dinlenmiş ve enerji dolu dön aramıza! :)

tarih84 dedi ki...

syhn: görüşelim tabikide tatlım.la feamızın başındayım,yeni çıktı hastaneden.bir iki güne kadar toparlar.

tarih84 dedi ki...

Moda Çıkmazı: çok haklısın.

arwentry dedi ki...

tarihcim şu yandaki bloglar yarışıyor linkiyle ilgili bişey söyleyecektim..
Blog dergisi bu yarışmayla ilgili kesinlikle bir sponsorluğu olmadığını açıklamış.. Blog dergisinin yaptığı açıklamayı okumak istersen linkini veriyorum..

http://www.blogdergisi.com/bloglar-yarisiyor-hakkinda-onemli-duyuru

bende de ekli idi haberi görünce kaldırdım hemen ne olur ne olmaz die.. aklıma sen geldin bununla ilgili bi yazı yazmıştın hani ondan uyarayım dedim..
sevgiler..

tarih84 dedi ki...

arwentry: çok sağol canım, duyduğum iyi oldu.zaten ocak ayında başlayacaktı yarışma.ne şaibeli iştir anlamadım.sağolasın tekrardan:)

arwentry dedi ki...

evet biraz ilginç belki bilgilerimizi fln çalmak için yapılmış bir tuzak olabilir bikaç yerde öyle okudum
reklam fln da olabilir sadece ama yine de tedbir almakta fayda var.. önemli değil cnm ;)

tarih84 dedi ki...

arwenty: öyle şeker haklısın.valla artık çok geç verdik bilgileri.geçmişler ola.

YILDIZ dedi ki...

İstanbul ve blogdaşlar iyi gelecektir,10 günü geçmez;))

tarih84 dedi ki...

YILDIZ:biraz sıkıntılı bir süreci güzel günlere bağlamay çalışmak istanbulda daha kolay geldi.sağolasın Yıldız.İzmir dönüşünde blog dünyasına bayram bayram geri döneceğim.

Ezgi E dedi ki...

blogunuzu yeni gördüm ve çok hoşuma gitti, bence bırakmamalısınız. Ben de tatilde Aydın'a gidiyorum, İstanbul dururken Aydın'a gitmek iç açıcı değil biliyorum :d

tarih84 dedi ki...

Ezgi E: bloğumu bırakmam zaten verdiğim mola fazlasıyla yetti yarın İzmirden bir akşam üzerinden başlarım yeniden yazmaya:) Aydın ise yüksek lisans için 1 yıllık geçici bir durum.çok teşekkürler bloğumu beğenip yorum bıraktığın için.

brai dedi ki...

yafuu işlerden fırsat bulup bloga bakmaya fırsat bulamadım. Gelir gelmezde bir iki güncelleme yapıp soluğu senin blogta aldım ama o da neeee :P Bir enerji düşüklüğü alarm vermiş gidiyor... Dadlummmm biz sensizz naparıss yaff, şu 10 gün boyunca iyice dinlen, doping moping ne varsa hepsini yapıver, zımbaaa gibi bir moddaaaaa olaa laaaa küçük hanımlar, küçük beyler misali çık karşımıza... Neşen, enerjin ve keyin her daim baki kalsın... İyi bayramlar, mutlu bayramlar vede neşeli bayramlarrr... :D

tarih84 dedi ki...

brai: yerim seni ben, asıl ben senin masumiyetin son damlası olan bloğu olmasa ne yapardım.koca kız oldum hala kendimi mutlu etmek için snein özenle yazdığın maslaları okuyorum.