1 Ekim 2010 Cuma

Saklı Ülkede Kayıp Bir Fani Olmak İstiyorum

Photobucket

Her zaman masalsı ögelerin olduğu filmlerde bilir, görür,izleriz...bilinmeyen bir ülke, diğer boyut, saklı tutulmaya and içilmiş ülke... vesaire gizemler işte.. bu gün o filmlerin birinin yaşayan bir parçası olmayı çok istedim.Hatta o kadar şahane şeylere bile gerek yok yer yarılsa gel seni alayım içime bu diplerde bulunamaz-bilinemez-duyulamaz-rahatsız edilemezsin denilse atlayacağım remsen.

Can gidiyor, ruhum çöküyor, Allah'a her doğan gün sadece adalet için yalvarıyorum. O kadar az şey istiyorum ki kendimce: mutluluk-aşk-para-iş-sağlık demiyorum ben sadece adalet istiyorum.

YA DA

Kimsenin bilmediği bir diyara göç edip,flu bir dünyada ruhsuz ve hiçliğin ortasında sayılı günümü fanice ya da yarı ölü geçirip gitmek istiyorum.Var mıdır öyle bir alem sizce...???

Photobucket

Allahım al canımı ya da ver dermanını....

Tarih84Nocturne - Secret Garden
Yükleyen bizimhendek. - Video klipler, sanatçı röportajları, konserler ve çok daha fazlası.

5 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Söyleme şöyle şeyler. Ne demek allahım canımı al falan. Gelir oraya bir temiz döverim seni. Sana söylüyorum benziyoruz birbirimize hiç bir işim bir seferde olmaz ama sonunda olur mutlaka. Sen acı çekeceksin, yorulacaksın senden sonrakiler bunları çekmeyecek bu gerçek ama istediğin de olacak. Zor olacak ama OLACAK!

tarih84 dedi ki...

joey: canım artık anlatmamaya seni daha da üzmemey çalışıyorum ama o kadar çok şey üst üste geliyorki, o kadar haklıyım ama o kadar haksız muamele görüyorumki inan yıldım artık.üç akşamdır üst üste evde isyanım var ve evdekiler haklısın diyor am birşey değişmiyor.ben artık haklı olmak değil haksızlığa uğramamak sitiyorum.geç gelmiş adalet ne kadar adalet, bir işimde doğru gitsin diyorum ama artık onu bile diyemiyorum.

Syhn dedi ki...

ama yeter!
yedin bitirdin be kendini.
kızıyorum artık!
sana mim gönderdim yanıtla ve bian için olmak istediğin kişi ol..

tarih84 dedi ki...

syhn: merak etm ecanım ben olduğum gibi duruyorum.kendimi yemedim de ne kadar abur-cubur varsa onları yedim bitirdim.en kısa sürede cevaplayacağım mim2ini ama biraz düşünmeliyim.aklıma açıkçası direk bir isim ya da kişi gelmedi.

chibininvirajliharfleri dedi ki...

Duymuştum anahtarın bir kez

Yalnız bir kez döndüğünü kapıda

Her birimiz kendi zindanında, anahtarı düşünürüz.

Düşününce anahtarı, kabullenir herkes zindanını

anahtar diye birşey yok kuzu hepimiz kendi evrenimizde bir düş ülkesindeyiz zaten küçücük bir damladan meydana gelip başka bir insanın bedeninden çıkıyoruz nefes alıp ağlıyoruz kalbimiz günde 100.000 defa atıyor, 23bin kez nefes alıp veriyoruz, aşık olup kırılıyoruz her gün bizim bir zamanlar doğduğumuz gibi bebekler doğuyor mucize her an her yanımızda canım sadece görmeyi unutuyoruz :D