27 Ekim 2010 Çarşamba

Mim:Çantamdaki En Önemli 5 Şey

Photobucket
Sevgili margrit tarafından mimlenmişim.

Mim konsepti bir çanta içerisinde olmazsa olmazımız 5 şey.

Sizce de az değil mi? Ve de eksik?

Bir bayanın çantasında yaz ve kış olmazsa olmazları bana göre bambaşkadır.

Neyse konuyu ortaya karışık toparlamam gerekli, sağol margrit, hatırlanmayı, hediyelenmeyi hele ki şimdi ödüllenmeyi çok çok severim=)


Çantamdaki En Önemli 5 Şey

1)Cüzdan:parasız ve de kimliksiz sokağa asla çıkamam.Bu ikiliyi taşımakla görevli, elimizde durduğunda da verdiği şıklık ile ayrı bir aksesurdır cüzdan.Eğer çantam küçük ise para+kimlik bir köşeye sıkıştırılır canım :)

2)Telefonlarım: 2 hattım olduğundan 2 telefon taşımaktayım.Bu zamanda telefonsuz sokağa çıkmak delilik resmen.Ucuz ve işlevi sağlam çift kartlı adam gibi bir model hala ülkemizde yok.illaki bir arıza çıkmakta.Sorun çözülürse bir adede seve seve alacağım.

3)Anahtar:Kapının çalınmasını da kapı açmayı da sevmem.Her daim yanımdadır.Çantam küçük ise anahtarlık kısmını çıkarır yine de taşırım.

4)Parfüm:Aslında bu da mevsimsel değişmekte,yaz aylarında hafifletici deodorantına kış ise parfümüne geçerim kullandığım ürünün.

5)Ruj ya da Krem:Yaz aylarında ise tabikide soft renklerde ruj ya da parlatıcı atarım çantama.Mevsim kış ise geçerim süsü püsü direk atarım nivea lip care bir de el kremi tamamdır.


Diyorum işte bu mim mevsimlere göre ayrılmalıydı.Benim için 5 şey seçimi çok zor oldu.Mimler bu kadar zor mu olmak sorunda aaaaa...

VEEEE MİMLENENLER:
Mimlendiniz şekerlerim, öptüm sizleri=)
Tarih84
5 yorum:

Syhn dedi ki...

mim için saol cnm ruj hariç benim olmazsa olmazlarım da bunlar :)))

Joey Potter dedi ki...

Canım ya buna benzer bir iki mim yanıtladım hatırlarsan. Pas geçiyorum. Sevmiyorum zati ben mim olayını. Beğendiğim bir şey olursa atlarım üzerine :D

tarih84 dedi ki...

Syhn: sanırım genel ihtiyaçlar bunlar:)

Joey Potter: sen nasıl istersen dadlum=)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

kuzucan mım bahanesı ıle optum senı say ne olur bana gunde 40 tane mım gelıyor bırını yazsam bas edemem askım ne olur yalnıs anlama operımmmmmm

tarih84 dedi ki...

STİL DİREKTÖRÜ:olur mu hiç öyle şey, anlamam tabiki:) ben de öpüyorum, güzel günler, bol gezmeler diyeceğim ama zaten bol bol gezmektesin=)