24 Ekim 2010 Pazar

Kore Drama Takipçilerine Bir Soru:Playfull Kiss'e Ne Oldu?

Photobucket
Blog takipçilerim az çok bilirler kpss telaşında ders molasında haftada 2 bölüm Playfull kiss izlerim.Bu hafta 15. bölümü bile yarım izledim haftaya erteledim.Ne zaman ders molası versem acaba ne oldu diyorum.Derken yarım saat önce yeni deneme bitmiş,yıpranmış halde net başına geçtim şoklar içinde kaldım.Zaten beynim durmuş durumda, çok yorgunum.Ben mi yanlış anladım yoksa dizi hakkatten bitmiş mi?
Çok saçma değil mi?
Taiwan versiyonu 2 sezon 50 bölüm diye biliyordum, gerçi izlemedin konu akışı nasıl ilerleycekti tam kestiremiyorum.Ama eğer şimdi bitmişse sizce de yarım kalan şeyler olmadı mı? Oppamız askere mi gönderildi acilinden yoksa başrollerden birine mi birşey oldu.Ara ara nete geleceğim ve yorumlarınızdan bir haber öğrenmeye çalışacağım.Malum yumurta kapı durumları-denek modundayım.Cevaplarınızı bekliyorum.
Tarih84

7 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Bitti ama Youtubedan devam edecekmiş diye okudum bir yerde.

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: nasıl yaaaa...bitmemeliydi....youtube eksiği ülkemde bn nasıl takip edeceğim olmazkine...daha ayrıntılı bilgi bulmam lazım.1 kasımda bu işin peşine düşmeliyim artık.

tarih84 dedi ki...

Joey: haklısın canım diziyi kısa tutmuşlar.gösterilmeyen bölümleri harmanlayıp youteb dan yayınlayacaklarmış.bakalım yayınladıklarında takip ederiz artık.

Adsız dedi ki...

yha bu dizi biterse bnde biterim

Ceylin'in Annesi dedi ki...

50 bölüm de fazla olurmuş ama...
Tamam çok eğlenceli, güzel bir diziydi, ben de çok sevdim de, 20 bölüm yeterli olurud ebnce. Çünkü bir süre sonra hep kendini tekrarlayacaktı konular.
Ya da Oh ha ni aşık aşık dolaşmaya devam edecekti.
Ben Bong Joon Gu ile ingiliz sevgilisine dair daha çok sahne görmek isterdim...

Ceylin'in Annesi dedi ki...

Ben de kendi blogumda paylaştım bu şeker diziyi. Senin de yorumlarına sunuyorum :)

http://bendengecenkikayeler.blogspot.com/2012/10/kore-dizisi-playfull-kiss.html

Adsız dedi ki...

tamam oppa çok yakışıklı ama hanide güzel oppa seni seviyorum..