15 Ekim 2010 Cuma

Bu Bebeklerin Suçu Ne?

Geçenlerde bebek elbiseleri ararken görsellerde bu fotoğraflarla karşılaştım.Önce ben de güldüm, ayy ne şekerler dedim sonra durup düşündüm.Yazık günah bebeklerin yüzündeki korku, o anda yaşadıkları çaresizliğin vebalini kim ödeyecek dedim.

Yazık yavrucak nereye düştüğünü, ne olduğunu kavrayamamış:(

Photobucket

Hele bu garibim yolunmuş tavuktan beter halde.Sıcak basmış umru değil ana - babasının.
Photobucket

Cadılar bayramı kurbanı, yavrum yazııııkkk nasıl korkmuş.Gözlerinden belli bir de bu çocuk Chucky mi oldu şimdi offf yüreğimden hissettim kuzum azabını ben senin,anan-baban utansın:((

Photobucket


Kayı balık NEMO bile bu kadar kaybolamamıştır...Yazık çocuk uyku mahmuru ne giydirdiler ne ettiler bilmiyor garip:)
Photobucket

Buraya kadar her şeyi anladım da be koca adam, OPPA geçinen boyband sen ne ettin kendine.Birşey mi yedirdiler içirdiler sana yoksa tak şunu kafana bol reyting mi gelecek dediler anlamış değilim.Bu oppa kılıklı kişi hakkındaki geniş bilgi için TIKLAYINIZ


Photobucket Kayıp balık oppa:)))

Bu da benden size armağan olsun:)

Koca Kafalar - Tarkan kil oldum abi
Tarih84

9 yorum:

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Resmen yahu maymun etmişler garipleri :)

Telekinesis dedi ki...

hatam olabilir ama bunlar büyük ihtimal montaj.

tarih84 dedi ki...

Telekinesis:bilemiyorum, ama ben bu fotoğrafların bazılarını bir yarışma bloğundan almıştım.

tarih84 dedi ki...

Stil Direktörü:kesinlikle haklısın.

Telekinesis dedi ki...

doğrudur hocam, ben tam muvaffak olamadım. şu an elimde program yok.

bunusevdim dedi ki...

Tarih şimdi bana güleceksin ama, şu en sondaki nemolu çocuğu biliyorum ben. Adı Ali ve babası onun adına blog açmış, ben takip ediyordum oradan biliyorum. Bir dostlarından hediyesiymiş o nemo kıyafeti. Zaten çocuğa giydirip çıkarmaları bir olmuş. Yani ortada bir eziyet durumu yok :)

tarih84 dedi ki...

bunu sevdim: bu arada hoş geldin bloğuma:) yavrum yazık ne kadar masumlar, ilk gördüğümde çok gülmüştüm ama sonrasında diğer fotoğraflardaki acıma duygumunda artması ile kızdım,yazık yavrucakların söz hakkı bile yok diye düşündüm.ama şimdi onun kanlı canlı bir Türk bebesi olduğunu öğrenince daha da bir kopasım geldi, çok güldüm, bizlerde de böyle meraklar var demekki.Çok şirinler.

Ali bebeğe gelirsek yazık zaten çocuk uykudan yeni kalkmış ne oluyor anlamamış durumda, durumun rahatlığı ya da rahatsızlığından bi haber.hemmen çıkarmalarına sevindim yoksa uykusu açılıp hareketlenmeye başlasaydı durum vahimleşirdi.

bunusevdim dedi ki...

Bana pek uykulu gelmedi, Ali'nin normal halleri gibi. Yalnız sanki tanıdıkmış gibi bahsediyorum :) Yav, ne olacak sanki, bana öyle bir nemolu giysi getirseler ayıla bayıla giyerim, ahhaha.
http://aliozdil.blogspot.com/ bu da blog.
Bu arada ben daha önceden de yorum yazmıştım sanki, yazmamış mıyım? :)

tarih84 dedi ki...

bunusevdim:Ali bebeği takip etmediğimden ilk izlenimimle uykulu gibi gelmişti nedense.Verdiğin linkten bebeşe bakıcam artık.sağol bilgilendirdiğin için.