15 Ekim 2010 Cuma

Başımı Taşıyamayacak Kadar Ağır HissediyorumGörsel Kaynak

Güne felaket bir baş ağrısı ile başladım.Önce kronik sinüzitlerim alarm verdi.T-şeklinde bir yüz-baş ağrısı.Dayanmak için çok sabrettim yaklaşık 2 saat ne kadar ot püsürük varsa denedim.Bu ağrı ilaçsız geçmeyecek anladım.

DR.HOUSE'dan daha beter olmuştum, nikodin olmasa da ağrı kesici kokteyli yaptım resmen.Hastayım sana ...

Photobucket
Eczaneye gittim geçen senin ilaç dökümünden en sık kullandığım 2 ilacımı aldım.Şu teknoloji bir tek bugün işime yaradı.Yoksa nakit ödeme yapacağım için mi sistem tıkıt tıkır işledi.Biliriz ki ilaç almak için sistem yoğunluğundan geberik halde dakikalarca bekletiliriz. Neyse ilaçlar etkisini biraz gösterdi ve yeniden uykuya daldım.

Alternatif tedavilere de el attım.

Photobucket

Yarın ilk yudumu alacağım, bakalım neler değiştirecek hayatımda sinüzit namına.Bugün malum ilaç kokteyli yaptım korkuyorum.

İçindeki yabani hıyara güveniyorum:

Photobucket

Küçükken yol kenarlarında toplayanları görür hep nedir diye merak ederdim.Annem de ilaç malzemesi ,toplayıp kilo başına satmaktalar derdi, ben de anne bunlar ama yol kenarında bitmiş, kedi köpek sidiği ile yıkanmıştır derdim.ayyy şimdi düşündüm de bu organik şeyler pek organik sıvılarla beslenmiş ve ben de bir dünya para verip içecek miyim!!! ıyyyyy şifa adına düştüğüm kepazelik.Ama ne yapabilirim baş ve alın ağrısından delirmek üzereyim resmen.

Bir parça mırıldanıyorum belki diner ağrım=)


Roberta Flack - Killing Me Softly With His Song (live)
Tarih84

3 yorum:

! POSH BUTİK ! dedi ki...

Canım baş ağrısı çektiğimizde ilaç içmemek için direnmemek gerekiyormuş. Bir çoğumuz "aman boşu boşuna ilaç içmiyim dayanırım" deyip boşu boşuna ağrıyı arttırıyoruz. Tabi bu sırada da beyin damarları sıkıştıkça sıkışıyor! Hiç iyi bir şey değilmiş ilaç alıp ağrıyı dindirmek en doğrusu! Geçmiş olsun fıstık!

tarih84 dedi ki...

Posh butik: sağolasın, artık ben de kararlıyım ağrıyorsa içicem yetti bu eziyet.

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: canım o kadar becersizimki yorumunu sildim.nasıl geri getirilir derken daha da batırdım.güzel yorumun için sağol.haklısın mevsimsel geçişten iyice dengesizleşti bünyem.Allah yardımcımız olsun.