14 Eylül 2010 Salı

Uşak Yollları Göründü Bana

Gün ağarmaya başladığında yine düşeceğim yollara.

Photobucket

Hedef Uşak Üniversitesi, 5 gibi uyanıp 6.30 arabasına yetişmek için koşturucağım.
Photobucket
Yollar yine çekilmez olacak.Ama mız mızlanma lüksüm yok.3 saat sıkıcam dişimi.

Photobucket

Dua edicem geçen seferki talihsizliğimi yaşatma Allahım diye.buradan


Bir sıkıntı olmadan kayıt işlemlerini yaptırırsam bu seferde Tren garı arayacağım.Kararlıyım bu yollar beni kasmadan biraz değişiklik,biraz nostalji rüzgarı gerek:)Photobucket
Bir çocuk kadar şen döneceğim evime yeniden.

Tarih84

4 yorum:

gençbiranne dedi ki...

şen döneceksen gittiğin yolun bi önemi yok:) görseller çok güzel bu arada :)

tarih84 dedi ki...

gençbiranne: şimdilerde kpss telaşından nette kalack vakit ayırmıyorum.sağolun sizin altın değerindeki yorumlarınız için geldim.uşak çok keyifli geçti. şimdilik kesin değil.yedeklerdeyim.bakalım.kpss sonrası güzel bir uşak yazısı ile dönücem.

arwentry dedi ki...

ben uşakta okumuştum.. küçük bir şehir öğrenci fln sevmezler pek ama sen öğretmen olarak gideceksin değil mi o zaman herhangi bir sorun yaşamazsın gibi geliyor.. Allah yardımcın olsun yolunu açsın inşallah..

tarih84 dedi ki...

arwentry: evet hem öğretmen hem öğrenci olucam bir anlamda.kendi üniversitemde şansımı deneyeceğim olmazsa o zaman uşak ya da denizlide karar kılıcam bakalım hakkımızda hayırlısı.belki şansım yaver gider kpss sınavından yine güzel bir puan alır hak ettiğim atamama ulaşırım.o zaman yine yazacağım şehirlerden biri uşak olacaktır.ben sevdim nedense.

ister öğrenci ister öğretmen olun, eğer bir şehirde yaşamaya karar verirseniz kendi içinde illaki güzellikleri keşfedersiniz, güzel ülkemin şehirlerinden korkmuyorum,ülkemi seviyorum=)