17 Eylül 2010 Cuma

KPSS İPTAL

Photobucket


KPSS' de kısmi iptal. Eğitim bilimleri sınavı iptal edildi. Neden sizin aptallığınızın, para sever itliğinizin bedellerini bizler ödüyoruz.Neden nedeeeeeennnnnnnnnnn????????????

10dk dır ellim ayağım kesildi. Titriyorum. Lanet olsun bu ülkedeki adam geçinen şerefsizlere, satılmış köpek soylarına. Dün yapılan savcılık açıklamasına göre 6000 kopyacı tespit edilmişti neden onları iptal edilip puanlarımızı yeniden hesaplamak yerine sınavı iptal ediyorsunuz. Benim suçum ne?

Bu normal bir durum değil, mutlaka yeni bir oyun dönecek. Bu adamlara sınavların yeniden peşkeş çekilmeyeceği ne malum.

Eğer bu kopyacılar iptal olmaz yeniden sınava girerse ben şunu anlarım: Pardon cemaatim size soruları verdik, fullediniz içine ettiniz, ee malum o kadar beni kurtarmak için evet dediniz, sizi iptal edersem ömür boyu memuriyet hakkınızı elinizden almış olurum, ben sınavı iptal edeyim, yeni soruları yine vereyim, usulünde bu çok çalışan, dirsek çürüten salakları uyandırmadan sizi atayayım.

Uzun süre netten uzaklaşıyorum, malum dirsek çürüten, haram-helal bilen salaklardan biri olduğumdan yeniden ders başına oturuyorum. Sınav sonrası görüşmek üzere. Umarım beni unutmazsınız. Özlenmek ve güzel haberlerle dönmek dileğiyle Allaha emanet olun.

Tarih84

7 yorum:

tarih84 dedi ki...

şimdi kpss hazırlık döneminden can arkadaşım aradı, geberesiye ağlıyor,allah sizi kahretsin itler, kız perişan,ianamıyor olanlara..bu ahlar, bu ağlamaların bedelini nasıl ödeyeceksiniz acaba. o sınav sorularını alanların da verenlerinde sorular tek tek keskince g.tü.neze girsin.

Kamile dedi ki...

Ne buyuk serefsizlik. Iptal edixosunuz hepsini iptal edin

koredelisi dedi ki...

Ne deseniz haklısınız, bir çırpıda iptal edip işin içinden çıktılar... Bunda insanın aylar süren emekleri ne olacak? Yazık çok yazık!!!

tarih84 dedi ki...

Kamile: çok haklısın, bütün sınavda zaten hile,kopya karışmış durumda. ama işlerine gelinmeyecek kesimin iptalini yapmıyorlar.

koredelisi:ekranları bile hedesf almışlar.öyle güçlülerki işlerine geleni haber yapmaktalar. eğitim bilimlerini iptal edip 6000 kopyacıyı kanunen memurluktan men edeceklerine yeniden sınava alıyorlar.yeniden soruların gitmeyeceğinin garantisi de yok.cemaati, ham soru gönderilen kesimi sorgulayacaklarına yıllardır sınav mafyasından rant sağlayanları afişe ediyorlar. kimse birincilerden bahsetmiyor. kamera,saatle kopya çekenlerden bajsediyor. işte burası türkiye kim iktadardaysa onun pisliği örtülüyor.ama kutlamak gerek, sonuçta yandaşlarını allahsızca allah adını ala ala yerleştiriyorlar. adamlar çalışıyor ve karşılığında oylarını alıyor. yıllarca chp ye oy atan izmir belediyesizlikten kabadan beter hale düştü, ama onların belediyeleri kurbanlık koyunlarına kadar dağıtıyor halkına. asıl bunları da düşünmek gerekli.

unniii dedi ki...

valla bir yandan kpss bir yandan formasyon iyice psikopata bağladık hayatımdan 2010 yazını atmak istiyorum bunlar yüzünden..)

cnm iyi çalışmalar sana dönmeni dört ggözle bekliyoruz..)

sophie'nin dünyası dedi ki...

ben sınavı kötü geçenlerdenim, o yüzden iptal demek benim için kısmen de olsa ikinci şans demek. fakat yine de sevinemiyorum bu iptale.
kesinlikle çok haksız ve yersiz bir karar olarak görüyorum.
kopya çeken bütün şerefsizler,onlara bunu sağlayan itler sayesinde öğretmen değilse de paşa paşa memur olacaklar,sabahki oturumdan aldıkları puanlarla.
nasıl iş bu yaaaa....

tarih84 dedi ki...

sophie'nin dünyası: eğer arkalarında denildiği gibi cemaat olmasaydı çoktaaan elenirlerdi.ama işte arkaları sağlam.memur olarak yerleşecek itler,2 yıl sonrada kurumlar arası geçişten öğretmen olacaklar.buna gelinceye kadar belediyelere sokulup oradan açıktan atama gidi atanan öğretmen de çok.soruları şimdide milli eğitim hazırlıyo gelinen son nokta bu işin sonu biz emekçiler için yaş.