17 Eylül 2010 Cuma

Gossip Girl 4. sezon tam gaz devam

Photobucket

Evvettt Gossip Girl kaldığı yerden tam gaz devam etmekte. ilk bölümünü dün gece izledim.yine yeni yeniden süpperdi.

Nerede kalmıştık?
Chuck vurulmuş, Blair'e olmadık hatalar yapmış,Serena haddini aşmış ve durulmaya karar vermiş.yeni sezonda Dan bir aptallık ederke baba olduğunu sanmış, serena ve blair paris sokaklarında keyif yapmış, yukarı doğu sakinlerine bir kadın daha psikopatça takmış geri dömüş yaşadık.


Kankalar paris sokaklarında neşe içindeyken:

Photobucket

Chuc Bass gerçekten hafızasını mı kaybetti yoksa yitik bir yaşam yerine sıradan biri olmak mı seçti bilinmiyor.tek bilinen yanında yeni bir hatun ve sıradan biri olarak günlerini geçrdiği.bu sezon kaçmaz chuck ekonomik takılıyor, o artık fakirr:)

Photobucket


Blake Lively'i hep çok yapay bulmuşumdur. Ben de Blairciyimdir.Ama şunu anladımki bu kıza icon diye boşuna demiyorlar. hani denir ya çuval giyse yakışır o türden.işte bir Jennifer Lopez'e bir de Blake Lively'e bakın.sizce hangisi daha iyi taşımız kıyafeti?

PhotobucketPhotobucket
Gossip Girl Saison 4 Episode 2 Promo "Double indentity"
Yükleyen transeet. - Tüm sezonlar ve tüm bölümler

Tarih84

3 yorum:

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ нandan dedi ki...

ben blake lively'e bayılıyorum cok muntazam bir fiziği var tabii yarısı estetik =) burnu dişleri en önemlisi de herkesin imrendiği erkeklerin ayıldığı göğüsleri silikon =) ee daha bu kız nasıı güzel olmaz

tarih84 dedi ki...

handan: haklısın estetik ama yakışmış, yoksa hortlağa dönen estetik müptelalarından kat kat iyi hatun.

unnii dedi ki...

ben bir tek göğüslerinde estetiği fark ettim. güzel kız ama dizide kesinlikle çok itici. blair ve chuck olmasa dizinin fazla izleneceğini sanmam.. 4. sezon bizi hayal kırıklığına uğratmaz umarım..:)