12 Eylül 2010 Pazar

Çemberimde Basket Oya, Devlerim Bu Sefer Olmadı

Photobucket

Bu akşam sevindim çünkü finale çıktık, bu akşam sevindim çünkü tarihte bir ilke imza attık ama yetmedi yetemedi, sonuna gelemedik.

Bu akşam üzüldüm çünkü yenildik ama bu akşam üzüldüm ÇÜNKÜ: YENEBİLECEKKEN YENİLDİK.Olmadı ve develerim, olmadı be DEV ADAMLARIM.Resmen canım yandı.Biz kazanamayacak güçte olsak finale çıkabildiğimiz için sevinir, afferim olsun derdim ama Hayır HAYIRRR biz hecana yenik düştük.Biz Amerikalılara, Amerikan oyununa değil Biz Kendi kendimize yenik düştük.

Çemberler gül oyalarla işlenmek içindir ama biz çemberleri basket toplarımızla oyaladık, basket toplarını fileden geçirmek için değil çember çevresini oyalamak için kullandık adeta.ÇEMBERİM BASKET OYA HESABINA YENİLDİK.Umarım bundan sonraki maçlarda attıklarımız isabetlenir ve hak edilen galibiyetler bizimle olur.Başka baharlara kaldı umut kırıntılarımız.

Tanyolaça teşekkür etmeli.Bir Türk'ten daha Türk mücadele etti.kanser tedavisi gördüğü sırada tedavisini yarıda bırakıp takımı çalıştırdı.kemoterapi tedavisini yarıda bırakıp, kanserin vücuduna yayılmasına izin vererk 12 dev adamı yönetti. bu ayakta alkışlanacak bir hareket. Bu adam için bile bu takım kazanmalıydı.napalım acemilikleri mi desme ne desem bilemedim..yoyooookkk ben kızdım, alabilirdik kahretsin bu maçı offfffffffff

2. lik sevinci:

Photobucket

Tarih84

1 yorum:

tarih84 dedi ki...

12 dev maçları bitti ama gözler hala onları aramakta. ömer aşık seni çok özledikk. tamam tamam ben özledim:(