28 Ağustos 2010 Cumartesi

Muhteşem Açılış,Basketbol Tarihinde İlk

Photobucket
Dün akşam alnımızın akıyla başlama startını muhteşem bir organizasyonla verdik.Bir çok spekülasyona rağmen izleyicide memnun organizasyona katılan ülkelerde.Önümüzde kritik günler var kapanışı da ardan geçen zmandaki müsabakaları da sorunsuz geçirilmesi için çabalamalıyız.

Organizasyonu izlemey Müslüm Gürses sahnedeyken başladım ama geriside şahaneydi.neler mi oldu:

sunucular: Tülin Şahin- Mehmet Ali Alabora idi ama Tülinin bir çok dile hakim olduğunu bildiğimiz halde neden sırarla kağıtlara bakarak ingilizce anons yaptığını anlamış değilim.


sahne alanlar:

- semazen gösterisi

-mehteran takımı

-senfoni orkestrası gece boyunca çok iyilerdi.

-Fatih Erkoç

-Müslüm Gürses

-Sezen Aksu ve eşlik edenler: Alessandro Saffino şu meşhur luna parçasını söyleyen tenor ahh canım benim=) çok severim kendisini izlerken televizyonun içine düşecektim neredeyse=)

ve diğer eşlik eden isim ki Sezen onu anos ederken kız kardeşim kadar sevdiğim birisi dedi Harris Alexiu ile düet yaptı. Salla parçasında bir köçek kendisine eşlik etti.

- Troya'dan sahneler gösterildi

- 300 dünya çocuğu ellerinde basket topu Kraç'a eşlik etti.

Allahaşkına adammı kalmadı, ülkemizde müzisyenler mi tükendi Hangi akla Kıraç dünya basketbol marşı yaptı gerçi yapamamış bir şeye benzemiyordu hatta Kıraç yayındayken iki satır söyleyemeden yayını kestiler çok güldüm.


Tarih84

5 yorum:

Syhn dedi ki...

aaa merak ettim yaw dünyadan haberim yok benim :))
kıraça haksızlık mı etmişsin ne :)) hoş dinlemedim bilemem :)

sezen aksu? düet? köçek?
sanırım izlemek istiyorum =)

tarih84 dedi ki...

seyhan:izlemelisin mutlaka bunu açılışı bu ise kapanışı nasıl olur bilemiyorum.nete düşsün videolar izleriz takip et belki yarın tekrarı bile olabilir, dün gece yayının tekrarı vardı.

tarih84 dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
unnii dedi ki...

benim de dünyadan haberim yok valla. türkler uçuyor muşş onu biliyordum sadece..merakkk ettim videolara bakayım bari. zaten ben işin sporunda maçında değilim. bayılırım böyle açılışlara..:D

tarih84 dedi ki...

Unni: haklısın açılış kesinlikle izlenilmeli.hatta kapanışı sakın kaçırma derim.ülkemizde yapılan böyle organizasyonlarda açılış kadar kapanışıda muhteşem yapar olduk.hatta biz sadece açılış kapanış organizasyonları yapsak ülkece daha başarılı olucaz, daha iyi anılacağız gibi geliyor bana=)