15 Ağustos 2010 Pazar

Fethullah bu sefer olmadı, beni bile delirttiniz


Yüce rabbim, Allahım, Yaradanım artık duy sesimizi bu hak mı adalet mi, hani biz senin eşit kullarındık ne oldu şimdi...siz adi şerefsizler Allah topunuzun Belasını versin.
Ben ki her zaman eşitlikten, haktan adaletten, kerkesin görüşü kendine diyen birini bile delirttiniz.


KPSS YE EL ATTINIZ DA BU KADAR MI ADALETSİZ EL ATTINIZ NERDE SİZİN VİCDANINIZ NEREDE O İMANINIZ ALLAH KATINDA YERİ NERESİ BE ALLAHSIZLAR...


Bunca zaman yok dinciler yok bilememneciler denildi hep kzıdım, benim yanımda böyle sınıflamalar yapmayın biz insanız dedim, imanlı olmak hepimiz için güzel sadece arada bazıları sapmış neden topunu yargılıyorsunuz dedim.nasıl aşırı türkçü, milliyetçi varsa aşırı dini ibadetlere sapmış kur'an ı kerimin dışına çıkmış vaazları olanların da inancı gereği bazı şeylere görememiş sapkınları olması doğaldır dedim ama yok bu sefer olmadı.referendumu bilmemnesi ya geçin biz oyumuzu kullanırız sonuca bakarız dedim. hükümeti beğenmesemde napalım oy çoğunluğu onlardaydı ve onlar başta madem hukuk ülkesiyiz, adalet diyoruz biraz saygı dedim.karşı olanlar daha iyi siyaset izler geçer başa baksanıza pkk müritleri bile mecliste burası madem hukuk ülkesi konuşmayı bırakıp icraata geçilsin dedim


HAY DİLİMİ EŞŞEK ARISI SOKSAYDI BEYNİM UYUŞSAYDIDA DEMEZ OLAYDIM EE İNSANIN KENDİ CANI YANANA KADARMIŞ


.Ben ki tarihçiyim, ben ki tüm kitabi dinleri inceleme dersleri almış bu işi anlayanlardanım, ben ki İzmirliyim buna rağmen eşitlik hoş görü ile davranıp orta yol bulunması taraftarıyım neye imiş boşuna imiş lanet olsun sizlere ALLAH BELANIZI VERSİN...LANET ETTİİRDİNİZ BENİ DE.Yolsuzluklarınızdan bahsedilir olsun arkadaşllar kimi geldi bu ülkede kızını zengin etti kimi geldi jetski aldı kimisi babasına şirket kurup tüm istanbulun ticari faaliyetlerini aldı olsun sanki yıllardır izmirin kaldırımları mı eskiyorduda devamlı kaldırım döşenmekte bizlerdede oluyor bunları geçelim iş yapalım derdim.


Fettullah cemaatine laf söylenirdi, okullarına laf edilirdi karışmazdım hatta bazen neden öyle diyorsunuz sonuçta bu adamlar çocuk okutuyor, eğitim sağlıyor, belkide ücra bir köyde yok olup gidecek filizleri alıp prof yapıyor bizler ne yapıyoruz daha sosyal koruma kurumlarındaki çocukları tacizlerden tecavüzlerden koruyamıyoruz derdim.hay fettulllahına hay cübbelisine lanet ettim bugün.
NEDEN Mİ BU SİNİRİM BELGELERLE AÇIKLAYAYIM:
birkaç gün önce kpss sonuçları açıklandı ülke genelinde 7-8 puan düşük geldi puanlamalar, herkes şokta, dedik bi durum var ama ne, ösym sapıttı yine yanlış hesaplama dedik meğer hesaplama doğruymuş ama bu sefer fattullahın hesabı doğruymuş.eyyyyy alahi kpss tarihinde bir ilk hayatımızda ilk defa 500 tane kpss birincisi var!!!!!!!!yanlış duymadınız 300 e yakını Kayserideki fettullahın dersanesinden.Ankara beyaz kalem yayınları, ve dahası.bunlar öle havada atmasyon rakamlar da değil ispatlı.bugün sabah arkadaşım aradı kalk aç memurlar.net i dedi oku yazılanları bu birinci olan şahsiyetsiz, imansız köpeklerin tc kimlik numaraları da verilmiş yani insanlar kana susamış durumda ve her an öğretmenler arasında elini kana bulayanlar çıkabilir yok artık kpss adına intihar etmek gün öldürme öc alma günü..beni bile kana susattınız ya imansız köpeler helal olsun beni bile...kpss ye hazırlanmak nedir belki bu yazıyı okuyanlar bilemezsiniz 11 alan dersini hatmetzemsen atanamazsın ama birilerinin köpeği olursan sorular sana sunulur.bu öyle bir sınavdır ki tam doğrusu yoktur her sene 5 soru en az iptal edilir tartışmalar çıkar ve asla tam full yapan çıkmaz.çünkü soruları da hazırlayan soruları da cevaplayan birer fanidir ve faniler hata yaparak vardır.ben 1.5 yıl adadım heleki bu yıl yakınen beni bilenler çektiklerimi bilir, en son göğsümde kist bile çıktı aa şimdi iyiyim ama bu haberlerden sonra nasıl sağlam kalıcam şüpheli artık içim acıyo yapmayın bunları yüreğim kanıyor lanet olsun sizlere....zaman gazetesi öve öve bitirememiş birincileri o birinciler öğretmenlikte harcanıyor gitsin nasada çalışsın..yaaık olur onlara.


açıkça yazıyorum aşağıda linkleri de ekliyorum bakabilirsiniz ben bir tanesini denedim yazdım adamın birinin tc sini hepiniz tek tek deşifre oluyorsunuz adiler haberiniz olsun.madem bu kadar zekiydiniz neden geçen sene barajı bile geçemeyecek puanlar aldınız naısl oluyor bu iş?
işte linkler:


bu nasıl bir ülke allahım? 21 ile psikolojik danışman atıyorsun, 40 ile anaokulu öğretmeni peki bunlar adını yazasalarda bu sınavdan bu puanları alır ya bizler için neden 85-90 arası puan istiyorsun onlar çok akıllı bizler mi aptal tarihçinin matematikçinin türkçecinin suçu ne ...sen genç beğinleri birşey bilmesede olur deidğin punalrada hocalara emanet et bizim gibi geleceğin düşünce yetenek eğitmenlkeri branşları için sen ölümüne çalş zaten yıldas sizden 200 kişi atıcam sus otur diyorsun bunun kıstası ne.30 bin atama yaptım diyorsun zaten 10 bini anba okulu ve bun akarşılık 200 kişisi tarih öğretmeni bu hak mı lanet olsun bu sisteme.


ben de dava dilekçesi için yarın ilk iş para yatırıcam gerçi ne kadar işe yara onuda bilemiyorum olsa şöyle yüklüce param bende satın alırıdm bir savcı bir millet vekili ee devir hukuku satın alma devri ne de olsam dimi...
Bundan sonra susmak yok nereede yürüyüş, nerede eylem, nerede imza, nerede dava hepsinde varım çünkü beni de delirttiniz.


Tarih84


14 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Ne desem bilemedim canım. Cidden çok sinirlenmişsin ve haklısın da. Allah adını kullanarak kendi çıkarlarını yürütenler allahlarından bulsun ne diyeyim. Bu ortaya çıktığına göre yapılır bir şeyler eminim. Bu insanların TC Kimlik nosuna nasıl ulaşıldı ki? Hak yerini bulur dilerim.

mavi dedi ki...

ah güzelim bizi böyle delirtenler utansın. Hadi ben agresifim. senin gibi sakin,alttan alan,anlayışlı birinin bile tepesini attırmışlar. 2 sene sonra ben gireceğim bu lanet sınava ama boşu boşuna. resmen kim nereye atanacak belli. biz sırf para yatıralım diye alınıyoruz sınava. hakkında hayırlısı canım ramazan ramazan onlarla bir olmayacağım.

tarih84 dedi ki...

Şimdiden Allah sabır versin diyorum sana.bakalım artık huhuki süreç başlatılacak ama bu atamalara yada bizlere ne kadar etki eder bilemiyorum şu an toplanılma aşamasında bakalım.avukatla görüşülmüş bile zaten en büyük teselleim artık susmayacak ,öc almaya yeminli yüzlerce kişinin olması.imansızlık bu HARAM

tarih84 dedi ki...

Memurlar nette her an yeni bir başlık açılıyor yeni bir kopya dalgası bakalım ilerleyen günlerde neler olacak.

Syhn dedi ki...

waay neler olmuş!!
davasay dava.. peşini bırakma!

tarih84 dedi ki...

sağolasın.maşallah bir çok kurum savcılığa başvurdu şimdi olay yargıya taşındı bakalım.hala zaten atama listeleri açıklanmadı bile baya karıştı durum şu anda=) beter olsunlar. ve bir çok adamın tc kimlik numarası nette rezil köpekler.

âyine-i devrân dedi ki...

e yuh artık diyorum ya tarihim, inşallah mahkeme düzgün bir karar verir de senin gibi emek verenlerin emekleri zayi olmaz canım

tarih84 dedi ki...

sağolasın canım ama yanlarına kar kalmış gibi görünmekte şu anda öyle güzel işlerini halletmişlerki ispatlanamıyor ama herkez bu olayı adı gibi biliyor.daha bu hükümete kanıpta güvenen oy verenler olursa bu ülkede daha neler neler olacaktır düşünemiyorum bile.

fato dedi ki...

walla canım benim, dava açsanda pek faide etceğini zannetmiyorum çünkü öyle güçlüler ki ve öyle çok paraları warki dediğin gibi herşeyi satın alıolar. Artık devlete hukuğada güvenemiyoruz. Kpss ye girmiş bi kaç arkadaşımda senin gibi lanet okudu hep. Tabii tamamiyle haklılar sende haklısın. Allah bilir zaman gazeteside onların gazetesidir. Pişkin pişkin bide kendilerini övmüşlerdir.

Bide biz müslümanız diyolar. Bunca insanın hakkını nasıl wericekler orasıda muamma..

Sabırlı ol canım. İnşallah bi hal çağre bulunur..

tarih84 dedi ki...

amin fatocum.zaten toplu dava açıldı.savcılığa başvuruldu.bunun yanında yayın evleride kanuni yolda yapılması gerkenleri yapmakta inan bilemiyorum ne olur.

Şebnem dedi ki...

Bu yazıya bi göz atmanı isterim ..Bu arada blogun vatana millete hayırlı olsun!
http://www.taraf.com.tr/roni-margulies/makale-ah-su-fethullahcilar.htm

tarih84 dedi ki...

Şebnem: teşekkür ederim=)

chibininvirajliharfleri dedi ki...

ben de şok oldum resmen hadi ben o kadar bişey beklemiyordum ama senin gibi bu işe yıllardır emek verip çabalayanları da ezdiler resmen hiçbirşey diyemiyorum inşallah üstü kapanmaz da sorumlulular bellarını bulur ama hangi biri düşün ki kpss soru hazırlama komisyonu üyesi kpss eğitimi veren dershane sahibi yuh yani

tarih84 dedi ki...

chibi: pazar günü evet çıkarsa biz asıl o zman bittik ne savcısı kalacak ne hakimi, zaten emniyet onlkarın elinde, eğitim kadroları işe yaramazlarla dolu mahfolduk.iş çığrından çıktı.