28 Ağustos 2010 Cumartesi

Daniel Merriweather

PhotobucketPhotobucket


Daniel Merriweather 2009 kasım ayında ABD başta olmak üzere tüm dünyaya ben buradayım dedi.İlk albümü olmasına rağmen çok dolu dolu başarılı bir iş çıkardı.İmpossible parçası listelerden inmedi.Zannettik ki bu parçadan ötesi olmaz ve biz belkide hep bu parça ile hatırlayacağız sevimli Avustralyalı çocuğu yoooo dercesine Water and a Flame adlı parçasını çıkardı. Benim içimi acıta acıta dinlediğim ve sizlerle de çok geçmeden paylaşmak istediğim bir şarkı.Blog yazalı neredeyse 1 ay olacak ki benim için uzun süre=) nasıl olduda bu parçayı ve sevimli adamı tanıtmadım sizlerle hayret ettim doğrusu. Buradan kendisi hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
Şimdi klip izleme zamanı:

Tarih84

5 yorum:

âyine-i devrân dedi ki...

ben de bu klibe bakıyordum bir yandan tarih face'de palaşmak için :d çok seviyorum impossible'ı, bu adamın böyle yetmişlerden kalma hali var ya, yakışıyor :d

tarih84 dedi ki...

ayen-i devran: valla benide çok etkiledi.şimdi formüla bitti sen de bitmişsindir eminimki massa 4. olmuş, annem delirdi, yazık oluyor bu çocuğa diyor=) bizde deli olmuş numarası yapıyoruz üzülmesin diye yoksa benim umrum değil=) ben şu aralar sadece kpss ye deliriyorum.sende son durumlar ne?

tarih84 dedi ki...

bu arad adamın albümündeki tüm parçalar süppermiş.tavsiye ederim

chibininvirajliharfleri dedi ki...

bitiyorum ben bu şarkıya kaç kere dinledim hesabı yok vallahi :D

tarih84 dedi ki...

chibi: sorma ben bütün kış bıkmadan dinledim ki hala bıkmışlığım yok.ailecek favori parçalarımızı ekledim zaten=)