5 Ağustos 2010 Perşembe

Blogdaşlarıma ve Blog alemine MERHABAAAAA:)

Selamlar ola eeeyyy blog-u müsliim..:)
Kpss sonrası ramazan öncesi ve blog dünyasına bu kadar ilgiliyken geç bir hamleyle ben de bloglanmalıyım dedim...söyleyecek çok fazla söz olduğunu ama hala üşenerek sadece yorumla kalmamalı birazcık emek diyerek başladım yayın hayatına:)
Gecenin bir yarısı durdu durdu nereden esti derseniz la fea taraflarından esti derim...bir telefon sen hala neyi bekliyorsun dedi e ben de oturdum pc başına:) blog açmamdaki itici güçtür kendisi , sağolsun o olmasa ben 1 yıl daha beklerdim doğrusu, başladım bir merhaba yazıma...
Öncelikle belirtmeliyim ki burada okuyacaklarınızın belli bir ilgi alanı ile kısıtlaması yoktur, her ne kadar ilk bakışta makyaj-kızsal gibi bir bloğu andırsada tasarımı tek tek kendi iç dünyamın bu ara masalsı ,tılsımsı ve bolca pudra tozu duruluğundaki yansıması sonucudur.Bolca imla hatası olabilir onuda yazı yazarkenki aceleciliğime verin artık...film-dizi-müzik-alışveriş-yemek-içmek-gezmek-okumak-dolanmak-dedikodu...akla ne gelirse her telden çalar bu bloğun içeriği...
Eeee artık geç oldu,arkası yarına kalsın konular ve konu başlıklarıyla görüşmek üzere
anacııııım bai bai...:)
Tarih84

14 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Hoş geldin şeker. Hayırlı uğurlu olsun :D

Syhn dedi ki...

merhaba yazından belli enerjik bir blog bizi bekliyor.
bizde hevesle yeni yazılarını bekleriz artık ;)
kuzucum...
hoş geldin ;)

nilü dedi ki...

hoşgeldin o zmn.. iyi yapmış La Fea.. bazen ısrarcı olmk gerek :)

Lee dedi ki...

Hoşgeldin Tarih.
Hayırlı uğurlu olsun diyeyim ben de.
Hemen takibe aldım. :)

3H oldu :D

tarih84 dedi ki...

Çok teşekkür ederim...:)

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ нandan dedi ki...

hayırlı olsun simdi gördümn blogunu cok güzel ve keyifli olmus seni zaten joey den tanıyordum blogun yoktu o zamanlar cok sevindim katılmana hoşgeldin diyorum

tarih84 dedi ki...

sağolasın inan bloğ teması için baya uğraştım.tabi bu işlerden anlayan arkadaşım murat'a binlerce kez teşekkür ediyorum tam 6.5 saat uğraştırdım inanması zor ama tam 6.5 saat:)

fato dedi ki...

Görünce nasıl sevindim bloğunu :) İyi olmuş açtığın :D

Blog alemine sende hoşgeldin tarih :D

tarih84 dedi ki...

ay çok teşekkür ederim=) kpss telaşı - vefat - sıcaklar derken azıcık şuursuzlaştım neredeyse blok açtığımı unutmuşken böyle güzel karşılanmak sevindirdi beni sağolun=)

gül dedi ki...

geç oldu ama benim hayırlı olsunum da eksik olmasın dedim.::D hayırlı olsun tarihcim. yazılarını zevkle takip edicem. en azından onca şeyin arasında arada nefes aldığını öğrenerek rahatlarım. hayırlı olsun cnm arkadaşım..:)

mavi dedi ki...

ohhh çok hoşgeldin,sefa geldin. hep buralarda ol ^^'

tarih84 dedi ki...

sağolasın mavi=) umarım çok çoook uzun süre burada sizlerle olurum iyi günde karamsar dertli günde hep beraber sizlerle=)

chibininvirajliharfleri dedi ki...

en sonunda açıldıktan hemen sonra yorum yazmaya geldim beni kabul etmedi bu blog gıcık oldu sandım bana ama enyse artık düzelmiş aramız kabul diyor yazdıklarımı :D canım hayırlı olsun maşallah döşemişsin yazıları hangi birini okuyup yorumluyacağımı şaşrıdım ama çok güzel olmuş hepsi en çok ismini sevdim çok havalı olmuş :D

tarih84 dedi ki...

chibi: canııım hangi blog senin yorumlarını kabul etmezmiş,alnını karış kuruş ederim ben onun. sağolasın canım.bloğumu beğenmene sevindim ama daha çok yeni.kötü bir zamana deng geldi yoksa bunun 10 katı döşerdim kısmet diyelim.