22 Ağustos 2010 Pazar

Beklenen bir düğün ve Vera Wong efsanesi


Bir Wara Wong Şaheseri
Küçüklüğümüzden beridir tanıdığımız ,en güçlü ülkenin başındaki adam Clinton'ın kızı Chelsea sonunda evlenmiş.Düğün hakkaında bir çok yazı okumuştum ama düğün geldi geçti ben ancak fotoğrafları gördüm.Chelsea gerek babasının başkanlık dönemi gerekse annesi ile babasının boşanıyorlar mı ha boşandılar derkeki zor dönemi başarı ile atlatmış görünüyor.Kolay değil tabi babasını neredeyse sapık-deli bozuk muamelesi yapılmış,yuhalanmıştı.

Bir kız için çok ağır heleki basın önünde yaşamak zorunda olan bir kız için.Düşünsenize burnunuzun çenenizin bile estetik hesabının sorulduğu gizlinizin olmadığı bir yaşamda..off zor doğrusu.Ama bu yaşamın artıları olmuyor da değil.
Ne mi: aile siyasi prestiji sayesinde dünyanın en güze3l kızı muamelesi yapılması,bankerlerin tüm sadaketlerini sunması, muhteşem bir düğün ve ve veeee VERA WONG GELİNLİK giyebilmek tabikide.ah ahhh en çok istediğim ama hayal olduğunu bildiğim bir rüya...
Bu arada kızımız yahudi bir emlak kralı ile velenmiş ve düğünün hangi dini ritüele göre yapılacağı, kızımızın din değiştirip değiştimeyeceği israil gündeminden günlerce düşmemiş.


Kısa kısa düğün bilgileri:


-Düğün pastası 11.000$

-Gelinlik Wera Wong 20.000$ ve üzerindeki pırlantalar 250.000$

-4 zambak+ orkidelere yapılan harcama 3.000$

-Güvenlik 200.000$

-Portatif tuvaletlere harcanan para 20.000$


inanın daha bir sürü harcama var ben yoruldum yazmaktan.özenmişler işte benimde 70 milyonluk servetim olsa tek kızım için ben de yağdırıdım.
Tarih84


Mutlu çiftin düğününden kareler ve o muhteşem gelinlik.çirkin şansı bu olsa gerek=)5 yorum:

Joey Potter dedi ki...

vera wang olacak canım o. Kız güzel değil ama sempatik.Allah mesut etsin :D

tarih84 dedi ki...

Amin,bir ömürlük olsun=)

Syhn dedi ki...

euheuhe.. çirkin şansı he!
daha ne yapsın kız:) çenesi gayet hoş olmuş :P
babsını da severim ben aslında :D

tarih84 dedi ki...

aslında ben de babasını severim, en azından sempatikti=)

unnii dedi ki...

hehe çirkin şansı..:D güzelliğine bir şey diyemem ama hakketen sempatik kız.. nasıl mutlu görünüyor resimlerde.. allah bir ömür boyu mutlu etsin..